EPF
Awatar użytkownika
By Hofner
#1215051
Wlasnie 53 min temu zaczal sie 1702 dzien z *CZAJNICZEK* .Powiem wam ze zlecialo jak... :zakrecony Z tej okazji puszcze sobie chmurke i :piwo To dzieki Wam i temu forum wytrwalem tyle dni.Byly chwile slabosci ktore przemoglem chlonac forumowa skarbnice wiedzy od szanownych Kolegow i Kolezanek.Chcialem serdecznie podziekowac ze pomogliscie mi w oderwaniu sie od przemyslu tytoniowego.Pozdrawiam all :beer:
Awatar użytkownika
By oscar_dziki
#1215156
Gratuluję, to bardzo dobry wynik. Robi wrażenie. Ja wapuje jakieś 600 dni i czasem jeszcze się zdarzy, że ktoś mnie namówi do analoga, ale raczej nie jestem w stanie tego syfu do końca wypalić:)
By mushaszi
#1481109
Melduję dziś swoje 1702 dni po właściwej stronie i dobrze mi z tym.Bardzo chciałem Wam serdecznie podziękować, za wsparcie, życzliwość i pomoc. :)
Pozdrawiam :beer:
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1481294
@Mushaszi *GOOD*

Szczere gratulacje i trzymaj tak dalej :beer:
Awatar użytkownika
By bofh
#1481586
@Krasnal45: Jak to? W 1702 roku powołano Uniwersytet Wrocławski, więc chyba to tłumaczy wystarczająco tę liczbę :D
By Krasnal45
#1481617
bofh pisze:@Krasnal45: Jak to? W 1702 roku powołano Uniwersytet Wrocławski, więc chyba to tłumaczy wystarczająco tę liczbę :D

Nie, nie. Teraz mi się przypomniało :mrgreen: W 1702 roku, w poprzednim wcieleniu, gasiłem pożar Wawelu w Krakowie, po tym, jak go Szwedzi podpalili :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Isia
#1575650
No to i ja tu się melduję *TANIEC* *TANIEC* *TANIEC*,coraz mniej nikotyny w moich liquidach lecz o porzuceniu wcale nie myślę :D
By Krasnal45
#1575674
Isiu gratulacje, ale ja nadal nie wiem, skąd się wzięło te 1702? :mrgreen: Ja dziś mam 1072, a więc tylko dwie cyferki przestawione. Liczy się? :lol:
Awatar użytkownika
By Isia
#1575682
Krasnal45 , Pamoko , Fabian74 *THX*
Też nie mam pojęcia,dlaczego akurat 1702 dni,ale nie chciałam już zakładać nowego tematu z 1700.
Awatar użytkownika
By pok14
#1575839
Isia Gratuluję wyniku *winko*
Awatar użytkownika
By Isia
#1576080
Vaneheim , myszaty , metalika , jq0o *THX* :D

Vaneheim z tym to jeszcze trochę :oops: ,ale do tego dążę :D
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.