EPF
Awatar użytkownika
By szoferek
#1832547
Kule bele no dzięki za życzonka. Przestałem zupełnie na licznik patrzeć heheh, a tu taka rocznica. Nie liczę już tego w ogóle. Jednak wiem tylko, że w lipcu 6 latek mi piźnie bez syfu w gębie. Tytoń jakiś ślad u mnie pozostawił chyba na trwałe. Non stop tylko tytoniówki wapuję. Nie mogę się przemóc do innych smaków.Wytrwałości dla pozostałych. *SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By bulit73
#1832662
giena1977 Gratulacje :beer: *winko* :beer:
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1833294
Kurcze jak tak patrze na te wasze liczniki to piękne liczby tam macie... Gratulacje dla wszystkich wytrwałych i dla wszystkich jubileuszowców :D
Mam nadzieje, że i ja dotrę kiedyś do takiego jubileuszu ;)
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1837119
Mushashi, crystal1, sethe, mbodmk , matatiti, DorotaM, Isia, giena1977 *winko* *winko* *winko* *PIWKO* *PIWKO* *PIWKO*

Wszystkim Wam bardzo serdecznie dziękuję :piwo
Awatar użytkownika
By bulit73
#1841016
sethe Gratulacje :beer: *winko* :beer:
By sethe
#1841095
@DorotaM, @Mushashi, @crystal1, @bulit73, @matatiti, @giena1977, @Vaneheim, @Gabriel, @mbodmk Dziękuję pięknie za pamięc *winko* :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Te dwa tysiące minęły szybko i sprawnie. Najbardziej jestem dumny z tego, że w tym czasie nie zapaliłem ani jednego analoga (chociaz pokusy były :lol: ) Teraz jeszcze zejśc z 2 mg nikotyny do 0 i będzie idealnie (ale będzie ciężko)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1843495
slaweuszek pisze:Dziś spojrzałem na forumowy licznik i okazało się, że miesiąc temu stuknęło mi 2000 dni bez analoga . No nieźle ...


No to gratulacje :beer: *winko* :beer:
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.