EPF
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1087244
Dzisiaj minęło mi 5 lat chmurzenia. Tombie zresztą dwa dni temu też :)
Jak zapewne ci, co mnie znają, zauważyli, od pewnego czasu przestałem się udzielać na forum. Na spotach też pojawiam się sporadycznie. Może dlatego, że epalenie mi spowszedniało. Minęła mi gorączka pogoni za nowościami. Sprzęt, który mam, w zupełności mi wystarcza. Na szczęście jest dosyć różnorodny i mogę wybierać od kartka w baniaku po mesh – na co mam aktualnie ochotę i czy akurat jestem bardziej leniwy czy mniej ;)
Z liquidami jest podobnie (tylko własne!), mam ulubione aromaty, moc czy proporcje bazy i gliceryny. Chociaż akurat w tym wypadku, czasem mam ochotę na zmianę smaku i wtedy czegoś szukam. Ale to raczej przeglądanie ofert ulubionych sprzedawców i konsultacje ze znajomymi, niż czytanie i pisanie na forum.
W każdym razie czuję się dobrze, nie odczuwam żadnych negatywnych skutków wciągania chmury glikolu. A przez płuca przeleciało już tego całkiem sporo :)
Z tej okazji życzę wszystkim – jeśli nie zupełnego rzucenia, to tego, żeby już nigdy nie zapalili analoga.
Cheers :beer:
Awatar użytkownika
By donjohn
#1087247
No to cheers Riccardo :drinkb
Gratuluje wyniku Tobie i Tombie :beer:
By Pilot353
#1087248
Gratulacje detektywie (wtajemniczeni wiedzą o czym mowa ;) )
Zgadzam się w zupełności, z biegiem czasu e palenie powszechnieje, przestaje się poszukiwać nowości w sprzęcie czy liquidzie a może człowiek staje się mniej wybredny (nie dotyczy Tomby :mrgreen:)
Awatar użytkownika
By donjohn
#1087255
Pilot353 pisze:Gratulacje detektywie (wtajemniczeni wiedzą o czym mowa ;) )

Jo detektyw miażdżył cyce :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1087256
Może jeszcze detektyw będzie ;)
Dzięki chłopaki :beer:
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1087269
Wszystkiego dobrego Riccardo. :piwo :piwo :piwo Mnie jeszcze trochę brakuje, żeby dołączyć do grona pięciolatków, ale zgadzam się w 100% z czasem nie chce się kombinować.
Awatar użytkownika
By donjohn
#1087273
Riccardo pisze:Może jeszcze detektyw będzie ;)
Dzięki chłopaki :beer:

Jak wróci detektyw to ogole brodę :lol: :beer:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1087277
donjohn pisze:
Riccardo pisze:Może jeszcze detektyw będzie ;)
Dzięki chłopaki :beer:

Jak wróci detektyw to ogole brodę :lol: :beer:

Zgolisz brodę żeby nie wyglądać jak baba? :lol: :lol: :lol: :beer:
Awatar użytkownika
By donjohn
#1087278
Riccardo pisze:
donjohn pisze:
Riccardo pisze:Może jeszcze detektyw będzie ;)
Dzięki chłopaki :beer:

Jak wróci detektyw to ogole brodę :lol: :beer:

Zgolisz brodę żeby nie wyglądać jak baba? :lol: :lol: :lol: :beer:


Dokładnie tak , bo strach po ulicy chodzić - zboki podrywają :lol: :beer:
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1087282
Olaboga! 5 lat :) Gratulacje!!! *winko* *TORT*
Jako epalacz z 5-cioletnim stażem byłbyś pewnie dobryk obiektem naukowym dla medyków :) To że ze zdrowiem wszystko ok, jest bardzo budujące :)

Przez te 5lat nie zapaliłeś ani razu? Ile nikotyny w ml? Nie myślałeś żeby rzucić całkowicie? Przed rzuceniem analogów miałeś jakieś problemy ze zdrowiem?
Awatar użytkownika
By vonkniprode
#1087289
Wielkie gratki Riccardo :piwo . Ale swoją drogą na spocie czasami mógłbyś się pojawić. *drunk*
Awatar użytkownika
By E-JACK
#1087290
Gratulacje Riccardo. Nareszcie dołączyłeś do starszaków. Na kolejnego spota musisz przybyć. Tak zacną rocznicę należy .. *winko* *TORT*
Awatar użytkownika
By zakk87
#1087295
Gratuluję Riccardo. Jak przyszedłem na forum to Cię było pełno :)
Naprawdę wynik imponujący.
Co do pogoni. Ja kupiłem w 2011 eGo i palę na nich do dziś, hehe ja to jestem dopiero hardkor, bez stabilizacji jechać tyle czasu :P Nie za bardzo kręcą mnie mody.
Awatar użytkownika
By emes
#1087297
Riccardo pisze:Jak zapewne ci, co mnie znają, zauważyli, od pewnego czasu przestałem się udzielać na forum. Na spotach też pojawiam się sporadycznie. Może dlatego, że epalenie mi spowszedniało. Minęła mi gorączka pogoni za nowościami.


Czyli wychodzi na to że zamiast przychodzić na spoty w celu miłego spędzania czasu z koleżankami i kolegami oraz napić się z nami browarka to Ty tylko nowe rurki chciałeś sobie pomacać :lol: Wyszło szydło z worka :mrgreen:
Dalszej wytrwałości Tobie i Tombie życzę :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1087301
roscislaw pisze:Przez te 5lat nie zapaliłeś ani razu? Ile nikotyny w ml? Nie myślałeś żeby rzucić całkowicie? Przed rzuceniem analogów miałeś jakieś problemy ze zdrowiem?

Ani razu. U mnie poszło bez bólu, z dnia na dzień, a rzucałem na Intellicig Evolution. Pojemność kartrydża 0,4 ml, max buch kilka sekund, a potem odcięcie na dwie minuty. To był hardcore, ale się dało :)
Przed rzuceniem standardowo - poranny kaszel i zadyszka :)
Nie, nie myślałem żeby rzucić całkowicie. Jeszcze nie. Nadal to lubię i uważam po trosze za hobby :)

vonkniprode pisze:Wielkie gratki Riccardo :piwo . Ale swoją drogą na spocie czasami mógłbyś się pojawić. *drunk*

E-JACK pisze:Gratulacje Riccardo. Nareszcie dołączyłeś do starszaków. Na kolejnego spota musisz przybyć. Tak zacną rocznicę należy .. *winko* *TORT*

Dzięki. W takim razie postaram się być. 13 czerwca?

zakk87 pisze:Co do pogoni. Ja kupiłem w 2011 eGo i palę na nich do dziś, hehe ja to jestem dopiero hardkor, bez stabilizacji jechać tyle czasu :P Nie za bardzo kręcą mnie mody.

Twardziel z Ciebie :D :beer: Nigdy nie lubiłem eGo, miałem tylko parę, które dostałem do jakiś testów. Zawsze uwielbiałem maluchy (jak Volt) dlatego mam same duże mody :lol: :lol: :lol:
Ale po tylu latach doszedłem do wniosku, że sprzęt nie jest aż taki istotny. Grunt to żeby mieć zadowolenie z chmurki :)

emes pisze:Czyli wychodzi na to że zamiast przychodzić na spoty w celu miłego spędzania czasu z koleżankami i kolegami oraz napić się z nami browarka to Ty tylko nowe rurki chciałeś sobie pomacać :lol: Wyszło szydło z worka :mrgreen:
Dalszej wytrwałości Tobie i Tombie życzę

Hahahahaha :mrgreen: Dzięki :beer:
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1087337
Riccardo pisze:Z tej okazji życzę wszystkim – jeśli nie zupełnego rzucenia, to tego, żeby już nigdy nie zapalili analoga.
Cheers :beer:

No staram się utrzymać tą zasadę :) ,jak na razie 0 papierosów od początku wapowania,a Tobie zdrowia życzę,bo wytrwałość już pokazałeś,ino na forum zaglądaj częściej.
Najlepszego - 5 -latku *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Tomba
#1091110
Riccardo pisze:Dzisiaj minęło mi 5 lat chmurzenia. Tombie zresztą dwa dni temu też :)

Gratki Riccuś :) *SMOKEKING* *CZAJNICZEK*
Ja też się dzielnie trzymam, ale przegapiłem swoje 5-latek :(
Nadrabiam teraz cały czas spędzony na forum: zdrowie, praca zawodowa, remonty, kupno nowego auta itp.
Ale nie bój nic. Jak nadrobię, to wrócę :lol: :beer:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1091426
Tomba pisze:
Riccardo pisze:Dzisiaj minęło mi 5 lat chmurzenia. Tombie zresztą dwa dni temu też :)

Gratki Riccuś :) *SMOKEKING* *CZAJNICZEK*
Ja też się dzielnie trzymam, ale przegapiłem swoje 5-latek :(
Nadrabiam teraz cały czas spędzony na forum: zdrowie, praca zawodowa, remonty, kupno nowego auta itp.
Ale nie bój nic. Jak nadrobię, to wrócę :lol: :beer:

:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:
Miło Cię znowu widzieć :)
By user
#1092945
Riccardo pisze:
Tomba pisze:
Riccardo pisze:Dzisiaj minęło mi 5 lat chmurzenia. Tombie zresztą dwa dni temu też :)

Gratki Riccuś :) *SMOKEKING* *CZAJNICZEK*
Ja też się dzielnie trzymam, ale przegapiłem swoje 5-latek :(
Nadrabiam teraz cały czas spędzony na forum: zdrowie, praca zawodowa, remonty, kupno nowego auta itp.
Ale nie bój nic. Jak nadrobię, to wrócę :lol: :beer:

:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:
Miło Cię znowu widzieć :)


Gratulacje do obydwu dinozałrów ;)
Szkoda, że Cię Ricc coś tak rzadkawo widać :?
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1093201
reed pisze:Szkoda, że Cię Ricc coś tak rzadkawo widać :?

Wszystko wskazuje na to, że będzie coraz więcej :twisted:
Awatar użytkownika
By nessie
#1114840
Dopisuję się do pięciolatków :D Ani jednego analoga, a przedtem przez kilka dekad 20 sztuk dziennie, czasem więcej.
Zdrowa, zadowolona. Nie przekraczam 6 mg nikotyny, ale prawie nie wyjmuję e-p z paszczy.
W związku z tym czasem gardło przesuszone, ale szybko mija.

Jest więcej pięcioletnich kobiet?
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1114871
Riccardo :drinkb
Co prawda poznałem Cię niedawno, ale ja to jestem jeszcze w tej najmłodszej grupie...
Mam nadzieję jednak iż niedługo pozwolisz mi poleżakować obok siebie,
a ja pozyczę Ci swoje kredki ...no wiesz... :-P
Póki co :

Duże, większe i największe Gratulacje! :beer:
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1114897
nessie pisze:Dopisuję się do pięciolatków :D Ani jednego analoga, a przedtem przez kilka dekad 20 sztuk dziennie, czasem więcej.
Zdrowa, zadowolona. Nie przekraczam 6 mg nikotyny, ale prawie nie wyjmuję e-p z paszczy.
W związku z tym czasem gardło przesuszone, ale szybko mija.

Jest więcej pięcioletnich kobiet?


Na pewno jest więcej - kwestia taka,czy podchodzą tak samo do e-p jak Ty,sam mam suchoty - zwłaszcza po przebudzeniu,każdy tam się chwali cyframi - ale 0 peta w dziobie to uznanie,moje 500 - to pikuś -ja do papierosów niewracam,hybrydowcy mnie dziwią :zakrecony -w sensie z jedną d.... na dwa targi.Robisz tak jak ja :lol: -też niewyjmuje z paszczy a moje spektrum to 6 - 12mg i 0 petów ...
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1114957
TommyBlack pisze:Riccardo :drinkb
Co prawda poznałem Cię niedawno, ale ja to jestem jeszcze w tej najmłodszej grupie...
Mam nadzieję jednak iż niedługo pozwolisz mi poleżakować obok siebie,
a ja pozyczę Ci swoje kredki ...no wiesz... :-P
Póki co :

Duże, większe i największe Gratulacje! :beer:

Dzięki. Twoje zdrowie :beer: :beer: :beer:
By jaceka
#1134129
czas i na mnie.
1837 dni co stanowi 5 lat, i 11 dni.
;-)
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1134130
jaceka pisze:czas i na mnie.
1837 dni co stanowi 5 lat, i 11 dni.
;-)

Gratulacje Jaceka *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By eser
#1234512
*SMOKEKING* 5 - lat *CZAJNICZEK*
By Qński
#1234517
Według moich obliczeń, dzisiaj mija 5 lat od zakupu pierwszego e-p i rzucenia śmierdzieli :D *1st* *TANIEC* *1st*
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1234518
eser pisze:*SMOKEKING* 5 - lat *CZAJNICZEK*

Qński pisze:Według moich obliczeń, dzisiaj mija 5 lat od zakupu pierwszego e-p i rzucenia śmierdzieli :D *1st* *TANIEC* *1st*


Gratulacje chłopaki! :beer: :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1234626
eser, ogromne gratulacje i oby...do Wiosny *CZAJNICZEK* :twisted:

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Nocna Sowa
#1238213
To było pięć lat temu.
I 7 litrów liquidu.
ColinsS Pen II był drogi, upierdliwy i o niebo lepszy od papierosów.
Z ulgą wyrzuciłem zapalniczkę...
I tak już zostało.
Awatar użytkownika
By Artur Finger
#1238281
Gratulacje,5 lat niezła rocznica :D
U mnie w lutym dopiero roczek minie ale i tak zadowolony jestem. :D :D :D
Zero analogów a z mocą od 24 mg zszedlem trzy dni temu do 12mg :beer:
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1243687
Ja swoją rocznicę 5 lat przegapiłem, ale już się wpisuje.
Awatar użytkownika
By pok14
#1250682
Nadejszła wiekopomna chwila...........
Stało się, dziś mija 5 lat kiedy jako młody nieopierzony, waperski szczypiorek, przeskakując przez wysoki płot rzucenia analogów wpadłem na trawnik.
I tak już tu zostałem. Wsiąkłem.
Jakby nie patrzeć, kawałek życia, kawałek historii rozwoju waperstwa i sprzętu pierdyliardy przerzucone przez ręce.
Wiecie co ? W dalszym ciagu mi się tu podoba i zostaję :P
Awatar użytkownika
By czes21
#1250683
pok14 pisze:Nadejszła wiekopomna chwila...........
Stało się, dziś mija 5 lat kiedy jako młody nieopierzony, waperski szczypiorek, przeskakując przez wysoki płot rzucenia analogów wpadłem na trawnik.
I tak już tu zostałem. Wsiąkłem.
Jakby nie patrzeć, kawałek życia, kawałek historii rozwoju waperstwa i sprzętu pierdyliardy przerzucone przez ręce.
Wiecie co ? W dalszym ciagu mi się tu podoba i zostaję :P



gratulacje :beer: *CZAJNICZEK* *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1251590
pok14 pisze:Nadejszła wiekopomna chwila...........
Stało się, dziś mija 5 lat kiedy jako młody nieopierzony, waperski szczypiorek, przeskakując przez wysoki płot rzucenia analogów wpadłem na trawnik.
I tak już tu zostałem. Wsiąkłem.
Jakby nie patrzeć, kawałek życia, kawałek historii rozwoju waperstwa i sprzętu pierdyliardy przerzucone przez ręce.
Wiecie co ? W dalszym ciagu mi się tu podoba i zostaję :P

Pok - gratulacje! :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#1251604
Ja swoją rocznicę 5 lat przegapiłem, ale jak to napisał Riccardo na pocżatku skończyłem z bieganiem za nowościami , mam kilka ulubionych parowników i zasilań. Liquidy też tylko samoróby z ulubionych aromatów lub od ulubionych bimbrowników. :D
Wszystkim 5-latkom gratuluje wytrwałości i aby tak dalej -wasze zdrowie Panowie i Panie :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
By Risto
#1251629
AKCEDEMEDIS pisze:Ja swoją rocznicę 5 lat przegapiłem, ale jak to napisał Riccardo na pocżatku skończyłem z bieganiem za nowościami , mam kilka ulubionych parowników i zasilań. Liquidy też tylko samoróby z ulubionych aromatów lub od ulubionych bimbrowników. :D
Wszystkim 5-latkom gratuluje wytrwałości i aby tak dalej -wasze zdrowie Panowie i Panie :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


AKCEDEMEDIS, gratulacje !!! *winko* *SUPER* *PIWKO* *SMOKE*
Awatar użytkownika
By adam's
#1251653
Gratulacje dla wszystkich wytrwałych!
Ponieważ niedawno i mnie stuknęła "pięciolatka" to cieszę się, że należę do tego zacnego grona. Ale największa dla mnie frajda to świadomość niewypalenia ponad 50.000 papierosów! Ta liczba ciągle robi na mnie ogromne wrażenie.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1251672
@AKCEDEMEDIS
@adam's
Moje wielkie gratulacje. Wasze osiągnięcia bardzo mnie cieszą i motywują do dalszej abstynencji w tym nałogu.
Pozdrawiam i życzę kolejnych latek bez papierosa.
By Krasnal45
#1251693
I moje skromne gratulacje.
Matatiti, jeszcze trochę i Ty też tu dołączysz :wink: , a ja......chwilę po Tobie :mrgreen:
By Pilot353
#1267138
Pięć lat na tym forum z wariatami, jak Wy ze mną wytrzymaliście ;)
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1267607
Gratulacje, jeżeli choć raz analog przeszedł przez myśl.

Jak zdrowotnie gardło - bywały jakieś objawy wysuszenia, drapania, kaszel, jakieś alergie w ustach/nabłonku?
By him11
#1277728
Kłania się kolejny pięciolatek . Byle do osiemnastki , potem będzie lepiej :D
Awatar użytkownika
By babus
#1298570
Pięć lat nie zapaliłem śmierdziucha, ależ ten czas zap..itala. Dopisuję się do listy pięciolatków. *SMOKEKING*
By jq0o
#1298714
No to gratulacje *winko*
Nie wypadało by już całkiem skończyć z nałogiem? :mrgreen:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.