EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1678639
Dobrze w takim razie że zapisałem nr bo nadal nie wiem gdzie jest moja paczka [WINKING FACE]

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka
By Xalen
#1678651
BlackCashmire pisze:Napisałem do supportu - jak narazie zero odzewu.
Najlepsze jest to że dzisiaj dostałem od nich maila z prośbą oceny wysłanych liquidów z ich dokładnym opisem oraz zauważyłem że po zalogowaniu się na konto nie pokazuje mi się opcja śledzenia przesyłki a jeszcze w weekend była widoczna.

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka


Odpiszą Ci popołudniu, teraz u nich raczej nikt nie pracuje (zdaje się że noc mają). Jeśli wysłali Ci info o ocenianiu to już najwyższy czas na maila do supportu. Ja tak miałem ostatnio, dostałem odpowiedź, że mam poczekać dwa-trzy dni i jak się nic nie zmieni napisać jeszcze raz. Paczka nie doszła, napisałem powtórnie i tym razem bez gadania wysłali od razu nową.
By grabsson
#1678693
BlackCashmire pisze:Napisałem do supportu - jak narazie zero odzewu.
Najlepsze jest to że dzisiaj dostałem od nich maila z prośbą oceny wysłanych liquidów z ich dokładnym opisem oraz zauważyłem że po zalogowaniu się na konto nie pokazuje mi się opcja śledzenia przesyłki a jeszcze w weekend była widoczna.

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka

Miałem podobną sytuację. Dwa dni później paczka dotarła.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1679589
Coraz bardziej mnie to irytuje, na pierwszy ticket nikt nie raczył odpowiedzieć, na drugi również. Tracking stoi w miejscu a za 7 dni wysyłają mi kolejnego boxa..

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1679770
W Stanach mieli długi weekend. Spokojnie. W poniedziałek było święto.
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1679940
Ok, dostałem taką oto odpowiedź :

Unfortunately, the status of your box indicates that it never made it past customs of your country. This doesn't necessarily mean that your country intercepted it but that another country's shipping inspections intercepted it as it passed through. We apologize for this situation as we have no control over the box once it leaves the US. This is why we indicate that all international orders are an order at your own risk meaning there is agreement that the box might not get to you.


I would like to try and process you a replacement box to a different address if you have one.

Przecież to się kupy nie trzyma.. Celnicy nie przechwytują i nie niszczą takich paczek..

Prosić o kolejną?

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1679954
Napisz by Ci wysłali na ten sam adres. Innym jakoś dochodzą a przepisy się przecież nie zmieniły.
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1679958
Tak też zrobię.. Może pierwszy raz musi być pechowy

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1679999
Jak moja ostatnia paczka z FT - najpierw Portugalia, później miejsce docelowe. Tylko że wtedy tracking coś pokazywał a tutaj utknęło na Bell, CA.

Napisałem maila o wysłanie nowego boxa - mam nadzieję że nie będę za niego dodatkowo płacił?

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Ytier
#1680000
Coś ostatnio kuleją dostawy boxów i to nie tylko przez naszą pocztę. Ja mam boxa "wysyłanego" 27 każdego miesiąca. Kiedyś po 2 max 3 dniach pojawiał się na trackingu i w okolicach 10-tego był najczęściej u mnie.
Teraz koło 10 to się dopiero pojawia na trackingu, a potem to już wolna amerykanka poczty wchodzi w grę.
Majowego boxa dostałem po pobraniu kasy za czerwcowy :(

-- [scalono] 6 lipca 2016, o 21:28 --

BlackCashmire pisze:Napisałem maila o wysłanie nowego boxa - mam nadzieję że nie będę za niego dodatkowo płacił?

Jeżeli zdecydują, że Ci się "należy", to nie będziesz za niego płacił.

Jak na trackingu masz że wyleciał z Bell, CA, to opuścił już stany i prawdopodobnie dotarł do Polski. PP ostatnio traktuje te przesyłki jako nie rejestrowane, więc tracking się już nie zmieni. Może leżeć i czekać na lepsze czasy na WER Warszawa, albo już został przekazany do doręczenia, tylko nikt się nie spieszy z dostarczeniem przesyłki nierejestrowanej.
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1680016
Tu mój nr UM103631967US, stoi w Bell, albo ruszyło. Przed chwilą dostałem info że w ciągu 48h dostanę numer nowego boxa. Zobaczę czy obciąża mi kartę kredytową

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka
By klozet666
#1680031
Dostałem 3 pudełka od kiedy dołączyłem. Dupy nie urwały, cały czas mam problemy. Jeden z tych kartonów był gratis za opóźnienie w dostawie i zły tracking. Co miesiąc mam problem z kredytowka i muszę na nowo ja dodawać. Ogółem lubię codziennie inny smak liquidu, ale nie wiem czy nie zrezygnuje.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1680080
@BlackCashmire nie zapłacisz. Tak to by nie miało sensu.
Raz prawie 2 lata temu mi się zdażyło, że któryś nie dotarł. Wysłali nowego, a ten zaginiony po jakimś czasie tez się pojawił. Spokojnie. Będzie dobrze.
Awatar użytkownika
By psn
#1680148
Ja również potwierdzam, że jeden box w całej historii mi nie dotarł, to chyba za czasów jak niektóre trafiały do Austrii a Austria je odrzucała. Otrzymałem nowy bez dodatkowych kosztów. Zresztą po stwierdzeniu "replacement box" nie spodziewałbym się naliczeń z ich strony aczkolwiek ton maila jest dziwny. :) W tym roku też subskrybowałem i miałem tracking w US i w PL, dochodziły w mig, chociaż tutaj wywód Yitera świadczy, że coś jest nie halo. Trzymam kciuki bo możliwe, że niebawem i tak się z nimi pożegnamy przez dyrektywę. :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Ytier
#1680178
Tak wygląda tracking mojego boxa opłaconego 27.05
Obrazek
Box dotarł do mnie 28.06, a traking cały czas pokazuje tyle co powyżej. Nr przesyłki jest znajdowany tylko z linka wysłanego przez ZB.

BlackCashmire, jeżeli jakiś lokalny poczmistrz nie przywłaszczy sobie Twojego boxa, to prędzej czy później go dostaniesz.
Awatar użytkownika
By sipak00
#1680705
W związku z nowymi przepisami żegnamy się z Zamplebox?
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1680718
Raczej tak. :(

Piszmy tu z rozwagą. Żadnych niepotrzebnych informacji, które mogłyby nam zaszkodzić. Może jeszcze choć kilka przyjdzie. Może. :(

Dobrze by było gdyby Administracja oflagowała ten i podobne tematy jako dostępne tylko dla zalogowanych.
LogerM co Ty na to?
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1681846
Tak się zastanawiam czy w moim przypadku brak przesyłki po prawie miesiącu może być spowodowany błędnymi znakami dialektycznym w adresie?


Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1681934
Wątpię, jest kod pocztowy, który jest przecież przypisany do Twojej ulicy. Sortowanie odbywa się po kodach więc paczka powinna dotrzeć do odpowiedniej poczty.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1682050
BlackCashmire pisze:.....Przykładowo mieszkam na Łabiszyńskiej a u nich nie ma takich liter i wyszło coś takiego jak na zdjęciu poniżej..

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160709/4b65526cf52dd705a88d9c2cd6d2f146.jpg[/img]

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka
Trzeba było podać im adres bez polskich znaków.
Pracowałem kiedyś w Poczcie Polskiej i w przypadku, gdy występował adres w podanej przez Ciebie formie, przesyłka była zwracana do nadawcy z adnotacją o dokładne podanie adresu.
Jeśli nie było polskich znaków, to było dużo łatwiej doręczyć taką przesyłkę, niż jeśli adres posiadał "krzaczki"

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1682057
Hmm.. Dwa różne głosy.. Zobaczę co z tego wyniknie. To samo pytanie zadałem mailowo Zamplowi - odpowiedzieli że to nie powinno mieć znaczenia i wysłali drugi, zastępczy box

Wysłane z mojego One M8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1684225
Nie łudzę się nawet że dostanę swojego boxa, również tego zastępczego. Jutro minie prawie miesiąc od opuszczenia przesyłki z Bell, Ca. Najwyżej miło się zaskoczę ponieważ rozmawiałem dzisiaj ze znajomym listonoszem i powiedział że jeżeli był dobry kod pocztowy to w końcu powinno dojść a WER raczej nie odeślę paczki do nadawcy..

Wysłane z mojego One M8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Ytier
#1684228
Tak jak pisałem wcześniej, majowy box szedł do mnie miesiąc ( odebrany 28 czerwca). Czerwcowy, ledwie 11 dni (odebrany 8 lipca). Z pocztą to zwykła loteria.
Awatar użytkownika
By VRil
#1684257
Dziś dotarł do mnie lipcowy .
Dziwne Macie przygody z tymi Zamplami a właściwie pocztą.
Mieszkam w małej miejscowości i jest to mój 9 Zamplebox .
Zawsze miałem 12-14 dni nawet listonosz się już przyzwyczaił i zapodawał tekst typu " Dziś nic nie ma ale jutro pewnie będzie paczka
od Obamy " - i zawsze była :)

Pytanie co teraz będzie .Rezygnacja ,czy zmienić na zerówki i liczyć na przychylność celników ?
Awatar użytkownika
By Ytier
#1684348
VRil pisze:Pytanie co teraz będzie .Rezygnacja ,czy zmienić na zerówki i liczyć na przychylność celników ?

Wg mnie do "zerówek" nie będą mieli się prawa przyczepić. Pytanie czy ZB będzie nadal wysyłał. Z ich zapowiedzi wynika, że będa robili wszystko by wysyłać dalej, jednak oni mają własne problemy z FDA. Nikt na razie nie wie jak to się wszystko zakończy.
Awatar użytkownika
By VRil
#1684380
No cóż może zaryzykuję i zobaczymy co z tego wyniknie .
By beardface
#1684420
Do mnie przyszedł czerwcowy ZB z jedna buteleczka rozszczelniona, po krótkiej konwersacji pani z ZB naliczyła mi 20% zniżki na lipcowego - bardzo przyjemnie i miło [WHITE SMILING FACE]️


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By kamil2306
#1684489
BlackCashmire pisze:Nie łudzę się nawet że dostanę swojego boxa, również tego zastępczego. Jutro minie prawie miesiąc od opuszczenia przesyłki z Bell, Ca. Najwyżej miło się zaskoczę ponieważ rozmawiałem dzisiaj ze znajomym listonoszem i powiedział że jeżeli był dobry kod pocztowy to w końcu powinno dojść a WER raczej nie odeślę paczki do nadawcy..

Wysłane z mojego One M8 przy użyciu Tapatalka


Ja gdy napisałem swoją nazwę miasta z ogonkami to normalnie przyszło bez problemów.
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1684498
I mnie tylko, albo aż z ognikami są imię i ulica - zobaczymy. Widzę że kolejny box dzisiaj wyleciał. Może dostanę dwa [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Wysłane z mojego One M8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By szcz0ta
#1685735
Ten tracking tak ma, że żyje własnym życiem? :D

Edyta:
Czubek sterczy od czwartku w tym samym miejscu, czy gdzieś już sobie krąży?
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1688383
Drugi, zastępczy box już u mnie - trochę po ponad tygodniu od wysłania. Pierwszego nadal nie widać.
Dobrze że kasa nie poszła w błoto ale widząc co było w pierwszym i drugim to trochę żałuję..
Tak czy inaczej trzeba się wypisać bo kolejnego raczej nie zdążą wysłać

Wysłane z mojego One M8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By szcz0ta
#1688470
Może i przyjdzie drugi. :D być dobrej myśli trzeba być.
Ja też właśnie zwlekałam z tym, żeby wcześniej zasubskrybować. Zamówiłam w końcu. Choć jednym się nacieszę.
Ten tracking taki dziwaczny jest...
Awatar użytkownika
By sipak00
#1692812
Qcur pisze:Czy coś zrobiłem źle? bo żadnej informacji na maila nie dostałem, płatnośc robiłem 2 dni temu, a nadal chyba nie jest wysłane. Mam tylko takie coś ciągle https://postimg.org/image/q8rte2ahd/

Sprawdź w spam. Zrobiłeś wszystko dobrze. Czekaj na maila o wysyłce.
By Qcur
#1692923
No oby, bo hajs z konta poszedł i się tak trochę zmartwiłem, bo w sumie to mój pierwszy box, mam nadzieję, ze szybko przyjdzie. A na mailu nic nie mam, nawet żadnej wiadomości o rejestracji czy cokolwiek
By jestempiotrek
#1696385
Do mnie właśnie doszedł box, wszystko pięknie i szybko, jedyny minus... nie zaznaczyłem, że nie jestem fanem mentholu i dostałem dwa metholowe ;)
By Qcur
#1696546
No wysłali mi 1 sierpnia, tracking chyba nie podziała, ciekawe kiedy przyjdą, oby do 15 się wyrobili bo wyjeżdżam, w ile czasu wam teraz lipcowe zample przyszył?
Awatar użytkownika
By szcz0ta
#1697453
Mojego wysłali 12.07, był u mnie 25.07., więc dość szybko. Tracking z tego co widziałam żyje własnym życiem. Do tej pory pokazuje, że paczka w drodze. Niestety dwie butelczyny pobite były; w zamian 30% zniżki na następnego.
By Qcur
#1698810
A takie pytanko, jak 3 moich znajomych zrobiło zakupy z refa i dostałem na maila informacje, że następny box będzie za darmo, to jak to się odbywa, bo sam subskrybuje platynową edycje boxa, to znaczy, że dostanę w następnym miesiącu za darmo platynowego czy może wyślą mi teraz jakiegoś innego?
Awatar użytkownika
By Cieszbor
#1698913
Hej, wiem, że się mało udzielam, ale warto spytać. Mam ochotę spróbować tego cuda przed ustawą. Ma ktoś może jakiś aktualny kod promocyjny? :)
By Qcur
#1699906
szcz0ta pisze:Mojego wysłali 12.07, był u mnie 25.07., więc dość szybko. Tracking z tego co widziałam żyje własnym życiem. Do tej pory pokazuje, że paczka w drodze. Niestety dwie butelczyny pobite były; w zamian 30% zniżki na następnego.

A pokazywało Ci coś dalej niż Departed Processing Center w Bell? Bo mi juz stoi tam z 3 dni i nic dalej nie mam
Awatar użytkownika
By sipak00
#1699973
Pokazuje tylko 4 pozycje i nic poza tym. Nawet jak dostaje już zampla to tracking cały czas taki sam.
Btw. Zrobili fajną opcje dodawania do boxa wybranych przez siebie lq :)
By Qcur
#1700001
sipak00 pisze:Pokazuje tylko 4 pozycje i nic poza tym. Nawet jak dostaje już zampla to tracking cały czas taki sam.
Btw. Zrobili fajną opcje dodawania do boxa wybranych przez siebie lq :)

No właśnie dostałem darmowego boxa i dodałem sobie te najwyzej ocenione liquidy xD A co do trackingu to mogliby to jakoś naprawić, bo trochę to irytujące, że nie pokazuje dokładnie, będę chciał wyjechać i nie wiem czy mi ta paka zdąży dojść.
Awatar użytkownika
By sipak00
#1700021
To już wina mi się wydaje poczy polskiej a nie zampla
By Qcur
#1700080
No w sumie możliwe, oby do środy doszło, niby juz w poniedziałek zostało wysłane z Bell
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1700208
Qcur pisze:A co do trackingu to mogliby to jakoś naprawić, bo trochę to irytujące, że nie pokazuje dokładnie, będę chciał wyjechać i nie wiem czy mi ta paka zdąży dojść.

Irytujące to będzie gdy boxy przestaną wkrótce dochodzić. Więcej jeszcze piszcie o trackingach.
Qcur przeczytałeś cały ten wątek?
Gdybys przeczytał to nie zawracałbyś gitary, że Ci tracking nie działa.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.