EPF
Awatar użytkownika
By blucas
wertjacek pisze:Cześć
Edit
gośc sprzedaje GLIKOL 1,2 PROPYLENOWY PG FARMACEUTYCZNY 99,9% a w sklepach z ep zazwyczaj jest 99,5%.Ma to jakieś znaczenie?

Lepsza czystość. Samo od nich ostatnio brałem 1+2l. Dostawa expresowa.
Awatar użytkownika
By bulit73
wertjacek pisze:Płyny w przezroczystych butelkach.I tu pytanie,przelewacie do ciemnych czy to przesada?

Wstaw do szafki i to wystarczy.
Awatar użytkownika
By macieq03
Masz w postach wyżej napisane skąd najczęściej kupujemy. Masz jeszcze ode mnie pewniaka.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7127734118
Oczywiście jak chcesz to kup co znalazłeś i podziel się opinią. Na marginesie - jeśli allegrowicz ma negatywne opinie ja tam nie kupuje.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
By Plażo_Proszę
To może się spytam... Jeśli te substancje mają minimalną czystość 99,5% to znaczy, że może tam być co innego i to nawet w 1/200 całego roztworu. I teraz pytanie - co tam może być? Żeby nie jakiś trujący syf...

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
Ale arszenik jest tani :lol:
Awatar użytkownika
By Kanapix
Nieprawda! Ja mam uczulenie na orzechy, takie fest, a używam gliceryny 99,5% i mam się dobrze - także łżesz strasznie! :lol:
Awatar użytkownika
By Baryua
Używał ktoś glikolu lub gliceryny z e-dymu? Chodzi mi o te litrowe po 14,90 :wink: Jeśli tak, to czy są one dobre?
By JobForACowboy
A mnie Galvet mega wkurzył po kilku latach... Kuźwa, nie dość, że ceny mają wysokie, wysyłkę mają po 20 zł (przy tak dużym sklepie, niemożliwe aby nie mieli lepszych cen), to jeszcze w dzisiejszych czasach doliczają za szybki przelew. Grosze, bo grosze, ale bez jaj. Płatności mają ułatwiać życie Klientowi. Ciekawe czy doliczają za płatność kartą w sklepie stacjonarnym, bo wątpię jak w istnienie płaskiej Ziemi.

Spróbuję DK Agola. Dam znać.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Kolegowie, brał ktoś ostatnio z Bioskamedu? Wszystko ok? Mam zamiar zakupić większą ilość PG+VG w litrowych butelkach. Na maila odpowiedzieli zapewniając, że płyny są najwyższej jakości, że w 100% bezwonne i że butelki biorą od 4 lat od tego samego dostawcy, no ale wolę zapytać Was przed zakupem.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
MaiArt - produkt szuka nazwy ;)

Mamy ogrooooooooomny problem i Wasza pomoc jest na[…]

Komin od jakiego Atomizera

Taka prośba, czy ktoś się orientuje od jakiego par[…]

Tesla punk 220w

Witam Wczoraj zakupiłem tesle i akumulatory, przez[…]