EPF
Awatar użytkownika
By Timi
@matatiti @pawel_aa
Bardzo dziękuję :beer:
Awatar użytkownika
By Timi
Coś z Bioskamedem jest chyba nie tak. 13 b.m. kupiłem glikol i glicerynę. Do chwili obecnej cisza.
Zamówienie wisi u nich ze statusem przyjęte już 5 dni. Na maila nie odpowiedzieli. Telefonów nie odbierają. Za to słychać komunikat o pełnej skrzynce, która nie przyjmuje wiadomości.
Dobrze, że puściłem zamówienie za pobraniem.
Awatar użytkownika
By Timi
Nie poddaję się :wink:
Do wtorku nie ma mnie w PL, ale później będę drążył temat.
Awatar użytkownika
By Deimond
berto pisze:Dziś przyszło moje drugie zamówienie z Biomusa, tym razem 2kg VG i 1.5L PG. Po otwarciu butelek z VG uderzył mnie okropny smród (plastik?) ale po chwili zwietrzał a po przelaniu do szkła kompletnie nic nie czuć. Myślę że to wina butelek, napiszę dzisiaj do nich to może czegoś się dowiem. Obie substancje klarowne i bezwonne.

Pierwszy raz zamówiłem z Biomus i mam to samo z VG. Zapach plastiku po otwarciu, ale dosyć szybko wietrzeje.
Nie wiem czy powinienem się martwić ale widzę po tym wątku , że to niepokojąco częste przypadki.
Awatar użytkownika
By Timi
Co prawda minęło 8 dni od zamówienia, ale w końcu glikol i gliceryna dotarły.
Jak to się mówi lepiej późno niż wcale :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Zamówienie u biomusa w niedzielę wieczorem, we wtorek rano paka u mnie.
3x 1L glikol. Data produkcji 25.07 - brak jakichkolwiek zapachów
5kg gliceryna, data produkcji początek września - brak jakichkolwiek zapachów.

Jestem mile zaskoczony. Dotychczas robiłem zakupy w wapujemy i dk agola - zawsze glikol i gliceryna capiły, jak i same butelki. Tutaj tego nie uswiadczyłem.
Awatar użytkownika
By looque
Dotychczas robiłem zakupy w wapujemy i dk agola - zawsze glikol i gliceryna capiły, jak i same butelki. Tutaj tego nie uswiadczyłem.

Ja mam dokładnie odwrotne doświadczenia. Raz kupiłem w biomusie i nigdy więcej. Przelewanie , wietrzenie nic nie dało - taki był zacap, że do tej pory pamiętam. Najgorsze, że wlałem bazę nikotynową przed powąchaniem i dwa litry poszły do zlewu. Najpewniejszym źródłem dla mnie jest galvet, ale na dk agoli i inawerze też się nigdy nie zawiodłem.
Awatar użytkownika
By Baryua
Gliceryna i glikol Anvit od DK-Agola z alledrogo - zamówione 21 listopada, dostarczone 23 listopada. Zawartość 4 z 5 butli (3x gliceryna, 1x glikol) całkowicie bezwonna, natomiast jeden glikol miał tak jakby leciutko spirytusowy zapach, ale przelany do szkła również bezwonny.
Gliceryna z datą ważności 09.2018, mimo, że prosiłem o jak najświeższą, no ale nie jest źle. Glikol bez daty ważności, jedynie jest podany rok produkcji 2017.
Awatar użytkownika
By Blair
Czy miał ktoś ostanio kontakt z Bioskamedem?
Zamawiałem 6 grudnia z odbiorem osobistym, ale brak jakiegokolwiek odzewu na telefony/maile/smsy.
Obecnie skrzynka na wiadomości głosowe jest pełna...
Awatar użytkownika
By Timi
Blair pisze:Czy miał ktoś ostanio kontakt z Bioskamedem?
Zamawiałem 6 grudnia z odbiorem osobistym, ale brak jakiegokolwiek odzewu na telefony/maile/smsy.
Obecnie skrzynka na wiadomości głosowe jest pełna...

Miałem podobnie utrudniony kontakt. Jednak zamówienie zostało w końcu zrealizowane, a towar pierwsza klasa.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
MaiArt - produkt szuka nazwy ;)

Mamy ogrooooooooomny problem i Wasza pomoc jest na[…]

Komin od jakiego Atomizera

Taka prośba, czy ktoś się orientuje od jakiego par[…]

Tesla punk 220w