EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#937014
3D ( Dimmi's-Dream-Dripper ), czyli atomizer do dripu, dedykowany zasilaniom Nemesis, oraz 69. Po genesis The Dome, przyszła wreszcie pora na to, co było zapowiadane, od dłuższego czasu. Pomijając grawer, który jest delikatnie mówiąc, z :dupa to zapowiada się bardzo ciekawie :mrgreen:



Materiał : Stal nierdzewna

Średnica : 22mm

Wykończenie : Polerka / Szczotka

Typ : Hybryda





Awatar użytkownika
By Thaniell
#1038597
Sorki, ale nie zauważyłem Twojego wpisu :roll:

Dripper działa bardzo fajnie. Po dłuższym użytkowaniu lekko mnie drażni brak otworu powietrznego po przeciwległej stronie, o większej średnicy ( chodzi o dual ) :( Coś trza będzie pomyśleć :mrgreen: Liquid podaje prawidłowo, także jest dobrze. Wlewam około 1.5ml liquidu + to co na grzałkę i talerzyk.

Ogólnie jestem zadowolony. Zrobiłem małą modyfikację. Mianowicie obróciłem stożki, które są pod śrubkami "-". Te poniżej:





W oryginale jest tak:




Czyli szersza część idzie ku górze.


Ja dałem szerszą część na dół, dzięki takiemu obróceniu tych stożków, nie musimy tylko i wyłącznie mocować drutu pod śrubki przez co grzałki są dość wysoko. Jak sobie obrócimy podkładki, to mocujemy drut w spodniej części i można grzałki zrobić prawie w pionie, tak jak w Origen. Efekt bardzo dobry :mrgreen:


Tak się prezentuje na Neme Black.

Obrazek

Obrazek
By Calvo
#1038662
A jak odczucia jeśli chodzi o dripper omega czy trident? Ponieważ przymierzam się do zakupu owego atomka a boje się że kasa będzie wyrzucona w błoto... jak się wapuje? I jak podawanie liquidu z tego zbiorniczka? Będę wdzięczny za odpowiedz :)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1038831
Powiem tak. Ciężko to porównać do Omegi, czy Trident, ale...

W 3D są dwa airhole o średnicy 1,2mm. Zatem jeśli ktoś jest przyzwyczajony do przeciągów, to może być zawiedziony, albo musi zrobić odwiert :mrgreen: Ogólnie wrażenia są pozytywne, kwestia albo przyzwyczajenia, albo trza brać dripper na warsztat. Podawanie liqidu jest zadowalające, więc jest gut.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1040594
Calvo pisze:Ciężko porównać?


Ano ciężko, bo konstrukcja jest inna. Łączy je to, że wszystkie działają bardzo dobrze

Calvo pisze:Czyli co bardziej sobie cenisz?


Jakość wykonania, łatwość nawijania grzałek, oraz samo działanie


Calvo pisze:I klon FT to klon 1:1 czy czymś się różni? :)



Nie posiadam, to Ci nie powiem

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.