EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By Pik75
Myślę, że takiego tematu nie powinno zabraknąć. Co ostatnio grał każdy z nas ?
Ja ostatnio przeszedłem Batman AO i powiem że jest całkiem fajny. Jeżeli ktoś chciałby pograć razem w multi to piszcie na priv. Teraz biorę się za Prototype i powiem, zę zapowiada się fajnie :)
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
WOT, War Of Thunder, Eve Online od paru lat MOH ,Multi , Css :)
Awatar użytkownika
By nemiasty
A ja ostatnio odpaliłem ostatnie przygody Pani archeolog - młodej Lary Croft. Oczywiście wiadomo, że chodzi o Tomb Raider'a. Jakiś czas temu przeszedłem ale martwi mnie fakt, że "Skończono: 98%" ;) Aktualnie czekam na kompa, bo mi się ostatnio zepsuł lapek :/ Więc kwestia dni, że coś ciekawego dla zabicia czasu zapodam
Awatar użytkownika
By soniqs
Far Cry 3, War Thunder, nowe CoDy, Fifa14.

Od razu mi sie skojarzył jeden bash: :) :)

<absinth> moj stary przeszedl cale call of duty
<misiek> co w tym zlego lub dziwnego?
<absinth> ta, ale on w przedostaniej misji sie mnieu pyta czy mozna colta na inna bron zmienic
Awatar użytkownika
By Spor999
A ja przeszedłem nowego Assassynka Black Flag, Bf'a 4 i teraz mam zamiar zakupić NFS Rivals :P
Awatar użytkownika
By Virgo
Ostatnio Black Flag i Saint's Row IV, czasem trochę War Thunder, czasem trochę Borderlands 2 :)
Awatar użytkownika
By xtigerx
Ostatnimi czasy w pracy, gram swojemu przełożonemu na nerwach :mrgreen: :lol:
By znamsienatym
Od zawsze - do nadal ! Heroes of Might&Magic III - ile to już lat, łezka się w oku kręci, chyba z 13-14 i nie ma możliwości żeby się "hirołsi" znudzili :D
Awatar użytkownika
By brt352
Ostatnio - "Na ryby" :mrgreen: Wcześniej - "Medieval Total War" (1 i 2) oraz seria Fallout, klasyka, polecam fanom rpg (szczególnie Fallout2 i Fallout: New Vegas)
Awatar użytkownika
By Filemon
War Thunder, Batman Arkham Orginis, Metro Last Light i Football Menager 2013

kiedyś był jeszcze WoT ale tak zszedł na psy, że nie da się już w niego grać :D
Awatar użytkownika
By Batiatus
ojjj a nikt nie zasuwa w diablo? ja akurat męcze diablo 3 ale na placku,no i jak zawsze przerywnikiem są Finale ale te stare VII lub VIII :)
Awatar użytkownika
By Spor999
Diablo się skiepściło niemiłosiernie... Ja jeszcze czekam na The Elder Scrolls Online ^^
Awatar użytkownika
By glowa82
Julia pisze:Black Flag, Skyrim.

Do każdej części AC przysiadam z podekscytowaniem.
Żona mówi, że zachowuję się jak dziecko czekające na Mikołaja :)
Awatar użytkownika
By Donayo
Battlefield 3 Multiplayer :)
Awatar użytkownika
By zakk87
Ja ostatnio (w tym tygodniu) grałem w Trials Evolution i WRC 4, a obecnie gram na komórce na zmianę w Offroad Legends i Ultra4 Offroad Racing., czasem The Walking Dead ale mnie nudzi i Bridge Constructor. Nie mam czasu odpalać kompa :D
Awatar użytkownika
By Batiatus
Spor999 a z Tobą mogę się zgodzić a zarazem i nie zgodzić...diablo zeszło na psy..owszem ale na PC inna bajka na konsoli...gram dużo i głównie rpg (pod każdą postacią) i GOW :) ale diablo 3 na konsole to strzal w 10..grywalność i multi to poezja i miód spływająca po lcd :) pozatym zmieniony silnik gry,dodane poziomy i eku wypadające na każdym rogu aż z fotela wyrzuca..polecam Ci serdecznie ;)

-- [scalono] 28 lis 2013, 23:16 --

a tak na codzień to i tak męcze shakes & fidget na telefonie :D
Awatar użytkownika
By wicu
Cześć :)
Hmm, dosłownie 5 minut temu wyłączyłem W.oTa, przez ostatni rok moja wielka zajawka :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Haze
Ostatnio to New Vegas, ale niestety było to dość dawno, czasu brak :( Teraz czekam na Wasteland 2 - dotowałem ich na Kickstarterze więc jak tylko skończą to gram :mrgreen: Coś czuję, że wirtuozi RPG dadzą niezły popis...
Awatar użytkownika
By hafferot
Witam, ostatnio na zmianę gram w : PES 2013 , NBA 2k14 , Street Fighter x Tekken , Max Payne 2 , Guitar Hero
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By WojtaZ
Haze pisze:Ostatnio to New Vegas, ale niestety było to dość dawno, czasu brak :( Teraz czekam na Wasteland 2 - dotowałem ich na Kickstarterze więc jak tylko skończą to gram :mrgreen: Coś czuję, że wirtuozi RPG dadzą niezły popis...

O! New Vegas, nie wiem czy wiesz ale ostatnio zarejestrowano markę Fallout 4, niedługo pojawią się jakieś pierwsze zapowiedzi, screeny, może trailer itp.
Awatar użytkownika
By Haze
WojtaZ pisze:O! New Vegas, nie wiem czy wiesz ale ostatnio zarejestrowano markę Fallout 4, niedługo pojawią się jakieś pierwsze zapowiedzi, screeny, może trailer itp.

No mów tak do mnie jeszcze :mrgreen: Jakoś mi uciekły te zapowiedzi, ale jeśli to nie jakiś fake to SUPER!
Awatar użytkownika
By WojtaZ
Haze pisze:
WojtaZ pisze:O! New Vegas, nie wiem czy wiesz ale ostatnio zarejestrowano markę Fallout 4, niedługo pojawią się jakieś pierwsze zapowiedzi, screeny, może trailer itp.

No mów tak do mnie jeszcze :mrgreen: Jakoś mi uciekły te zapowiedzi, ale jeśli to nie jakiś fake to SUPER!

http://www.gry-online.pl/S012_tag.asp?TEM=7717 proszę bardzo.
Awatar użytkownika
By rakus
Ostatnio tak od pół roku tylko warthunder. Polecam dla miłośników latania samolotami z okresu drugiej wojny światowej. :)
Awatar użytkownika
By Śmiechol
Colin McRae Rally 2, Live for Speed, do tego WRC4 ale to już rzadziej.

-- [scalono] 29 lis 2013, 20:29 --

Colin McRae Rally 2, Live for Speed, do tego WRC4 ale to już rzadziej.
Awatar użytkownika
By W1ck3d
głównie WoW do zabicia czasu, ale tylko 3.3.5a żaden patch wyżej ... bo to już nie WoW
wcześniej WoT, ale znudziło mi się, i to bardzo
Awatar użytkownika
By piehot
Battlefield 3 i ostatnio na FB - Shadowgun
Awatar użytkownika
By AdamWawa11
[H3] pisze:Z sąsiadką w butelke.. obudziłem się u niej w wannie:shock:

Pożyczysz tej butelki, bo to fajna gra musi być :D
Awatar użytkownika
By boogeyman
Ostatnio to GTA V, cały wątek fabularny i chwila online. Oraz Killzone 3, ale tylko z 2-3 godzinki i szczerze trochę mi się znudziło... Albo już nie ten klimat co w K2 albo za stary się robię :lol: Resistance 3 też tylko 1 misja po tutorialu i jakoś średnio chciało mi się grać dalej. W kolejce Uncharted 3 i God of War: Ascension, po tym można powoli myśleć o liście do gwiazdora o PS4 ;)
Awatar użytkownika
By Luke2
Dawno dawno temu, nie dawno i ostatnio w SC2, jedyna zacna gierka, jak ktoś z forum gra w to to proszę o PW bo nadal będę grał.
By Qński
A ja dzisiaj w pracy pograłem trochę w HOMM3 i FlatOut2 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Muszę postawić wirtualnego XPeka, to pogram w Dungeon Keeper'a 2 :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By eef
Nieustająco od wieeeelu lat - BlockOut :D :D :D
Awatar użytkownika
By SzamanDM
A ja rżnę ostatnio w karty ;)
Taka gierka:
http://eu.battle.net/hearthstone/pl/

Gra jest darmowa z możliwością zakupu kart itp. ale nie jest to konieczne.
Uwaga! Strasznie wciąga i uzależnia. Spędziłem z nią prawie całe święta.
Jakby ktoś chciałby się ze mną zmierzyć mój battletag: Szaman#2144
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
PROBLEM Z H PRIV 220

Cześć, pisze w sprawie takiej ,iż nie używałem od […]

jakidym.pl

Witam Czy ktoś w ostatnim czasie zamawiał ze skle[…]

Witam wszystkich serdecznie! Zakupiłem niedawno C[…]

Problem z stick p25

Witam mam pewien problem z swoim stickiem. Chodzi […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.