EPF
By vcf
#729740
Witam,mam pytanie jest ktos ze stolicy lub okolic,zeby mi pomogl skrecic grzalki i wogole pokazac jak to zrobic zeby palily w miare normalnie te atomki?Od paru miesiecy jade jedynie na meshu ,ktory mam w jednym palcu,ale na wyjscia w lato chcialem miec mniejszy sprzecik dlatego nabylem tak zachwalane atomizery rda do dripu,drugi bully tank ,szukam jeszcze baterii dobrej/wydajnej ego bo z boxem nie wszedzie da sie wyskoczyc.I tu co dziwne krecilem wczesniej grzalki do vivi,ce5 i zawsze mi wychodzilo,od poczatku.Teraz nie wiem albo cos robie nie tak albo juz tak przywyklem do mesha ,ze nie idzie mi palic na tych w/wymienionych.
Z drugiej strony,fajnie i milo byloby ,zeby ktos pomogl,pokazal jak to usystematyzowac,jak juz sa to szkoda,zeby lezaly..jestem z okolic wawy ale 3 razy w tygodniu bywam w warszawie na praszce wiec jak cos to moge podjechac w wyznaczone miejsce,bardzo prosze o pomoc.dzieki z gory
vcf

-- [scalono] 13 kwi 2013, 15:24 --

widze ,ze nie ma chetnego do pomocy,glupio mi troche bo z ce5kami i vivi sobie radzilem ja i ich klonami jednak na rda i bully tank poleglem,mesh mam opanowany,sam nie wiem po co je kupilem ale jak juz sa to bylo by fajnie moc je uzywac.pozdrawiam wszystkich
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.