EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Amix
#1368982
SqrK pisze:
Kirita1 pisze:Każda używka ma jakieś negatywne konsekwencje. Nawet jedzenie, które spożywamy na co dzień. Nie da się wszystkiego wyeliminować.

Ale da się zminimalizować ;)

Zminimalizować ?
Wytrącisz ołów i inne związki z warzyw uprawianych przy głównych trasach przejazdów TiRów ?
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1370228
Amix pisze:
SqrK pisze:
Kirita1 pisze:Każda używka ma jakieś negatywne konsekwencje. Nawet jedzenie, które spożywamy na co dzień. Nie da się wszystkiego wyeliminować.

Ale da się zminimalizować ;)

Zminimalizować ?
Wytrącisz ołów i inne związki z warzyw uprawianych przy głównych trasach przejazdów TiRów ?


Umyc??.... :shock:
Awatar użytkownika
By gregbard
#1391452
Arkeno pisze:
Amix pisze:
SqrK pisze:Ale da się zminimalizować ;)

Zminimalizować ?
Wytrącisz ołów i inne związki z warzyw uprawianych przy głównych trasach przejazdów TiRów ?


Umyc??.... :shock:

Jasne, Karcherem, pytanie tylko przed czy po rozbiciu na atomy? :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1737623
Nie dawajcie mi "złotej łopaty" za odkop, bo sam mogę ją tu wkleić :wink:
U mnie w przychodni wisi fajny plakat i po prostu nie wiedziałem, gdzie Wam go pokazać :D

Obrazek
By tomeh
#1752656
Ale niestety to jest prawda - dla tych co nie palą cuchnie każdy co pali nawet e-p będzie wyczuwalny cuch. Jakiś czas temu u mnie wszyscy z otoczenia już przestali palić i teraz kogokolwiek mijam co pali dowolnie co to czuć i to mocno od niego.

Kolega z parciem na grupę bazar otrzymuje ostrzeżenie za nachalny spam i zaśmiecanie forum.
Radzę się odrobinę pohamować.
M.
Awatar użytkownika
By mrQzi
#1769136
@pol
toć mi tylko chodziło o aktualizację tematu, bo zdjęcie wygasło... a nie ma jasno napisane gdzie zgłaszać na forum wszelkie uwagi...
Osobiście znam skład analoga :P
By KingArthur
#1923137
Po 15latach palenia analoga, czuję ciężar na płucach niesamowity, pokładam w e-papierosach sporą nadzieję na odbudowę rzęsek płucnych, nie wiem czy to będzie możliwe ale do analoga i tego smrodu na całym mieszkaniu napewno już nie wrócę! W końcu nie nie smierdzi i jest to spory komfort dla osób w moim otoczeniu.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.