EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Cyprian1906
#1810397
Cześć! Nazywam sie Dawid, lat mam w dowodzie już 21 jakieś. Z ein mam wspólnego coś już jakieś 2 lata nie licząc egonów tylko chmurkę zagryzałem analogiem i takie to było nie bardzo. Ale ostatnio na nowo mam zajawke i nie pale już 21 dni co jest moim rekordem w ciągu 5 lat palenia :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
By rider89
#1814561
Witam wszystkich na forum - trochę spóźnione, bo jak już wspomniałem w jednej z dyskusji, forum przeglądam od początku lub chwilę po starcie - nie pamiętam, rejestrację przeszedłem dopiero w 2014 O_O a dziś napisałem pierwszy post :D
Mam 28 lat, 2 córki, żonę i 2 prace - jedną z nich jest praca w sklepie z EIN właśnie.
Analogi zacząłem palić w wieku 15lat i w ten sposób w rok doszedłem do paczki+ "śmierdziuchów" palonych przez ok. 7lat mimo przeogromnej ilości minusów uwielbiałem każdego jednego papierosa - rano po wstaniu, wieczornego przed spaniem czy tego na przerwie między zajęciami/lekcjami lub w pracy.
Z EIN zetknąłem się przez kolegę który pracował na punkcie sprzedaży tegoż wynalazku, w Szczecinie - w sumie kolega brał czynny udział w "początkach EIN" w Polsce. Byłem bardzo zainteresowany tematem bo wszystko co elektronicznie zawsze mnie interesowało, a skoro można było "palić/e-palić/puszczać dymka" duuużo taniej - moje Marlboro light w tym momencie kosztowały już ok. 12zł i WTEDY -teoretycznie zdrowiej (teraz już to wiemy na pewno) i nieśmierdząco to czemu nie! Pomijam już notorycznie spadającą jakość papierosów analogowych - jak zaczynałem ok 2005-6 to papierosy pachniały tytoniem nie tylko niezapalone ale palące się też! - gdy poznałem EIN każdy papieros marki M, LM, CAM itp. po prostu niemiłosiernie śmierdział...
Początek to hybryda - paliłem 20 analogów dziennie i pomiędzy używałem EIN - głównie na punkcie - sporo pracowałem na Szczecińskim stoisku z tym towarem, z czasem zacząłem rezygnować z kolejnych analogów na rzecz ok.12mg/ml na baterii Monacco (hahaha!!) potem Cigger Pro VV z parownikiem Maxi (oryginalnie z JustFog chyba, dzisiaj głównie znany pod produktem firmy BAT - Volimizer..) i tak w ciągu ok. 2-3 miesięcy zszedłem do jednego analoga dziennie "na dzień dobry" i po tygodniu stwierdziłem, że spróbuję bez iii... się dało.
Od tamtego dnia (nie pamiętam ani roku ani miesiąca) jestem tobacco-free i używam tylko EIN - raz po "kilku głębszych", leżąc na huśtawko-kanapie pod rozgwieżdżonym letnim niebem wziąłem analoga do ust i sięgałem po zapalniczkę, ale pojawiła się myśl "ej, po co to robisz? będzie jak zawsze - pierwsze zaciągnięcie będzie dobre, góra drugie, potem będzie syf - będziesz śmierdział a jutro będzie bolał łeb" i tak jeszcze chwilę potrzymałem go w zębach, wyjąłem, powąchałem niezapalony tytoń i odłożyłem - to był dowód na zwycięstwo EIN nad analogami w moim życiu. Jeśli alkohol nie spowodował, że zapaliłem to nie wiem co by to zrobiło - zwykle po spożyciu % spalanie wzrastało u mnie 2-/3-krotnie.. na stres też wystarczy mi chmurka.
Rozwój sprzętu był taki, że po wysłużonym Pro VV przyszedł mechanik Caravela klon z Chin z Quasar RDA - ale to miało przeciąg w porównaniu do Maxi! oraz Kayfun Lite Plus V2 też chińczyk, potem Zenith v2, i parę innych na krótko, Caravela po 100-krotnym upadku na beton przestała się blokować co było mało bezpieczne i nabyłem znowu mechanika Phenom ale też szybko zabiłem jego przycisk i zdecydowałem się z 3 lata temu na VTC mini - krótko z RDA, potem Zephyrus v2 - pierwszy tank, choć głównie używałem bazy RBA, obecnie po szybkich przesiadkach z LostVape Coral (pierwsze DNA), potem Esquare i wylądowałem na Therion 75c + Ammit 22mm - sam robię grzałki, liquidy i za to dziękuję całej społeczności forum, Staremu Chemikowi oraz oczywiście chińskiemu aptekarzowi który przemyślał sprawę inhalowania nikotyny na nowo!
To na podstawie informacji z forum przesiadałem się z produktu na produkt, znajdywałem informacje o robieniu LQ oraz grzałek!
Witam jeszcze raz i dziękuję za to że mogę być wolny od tytoniu i nadal delektować się "chmurką"!!

ale się rozpisałem - przepraszam.

Smacznej chmury wszystkim!
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1814788
Chciałem się wczoraj uczciwie przywitać, ale tak tu spamowałem od rana, że zapomniałem o dobrych manierach. :D
Dziki, lat 46. Palę od lat 30tu, wapować próbowałem z 5 lat temu, trwało to z miesiąc. Sprzęt był beznadziejny, odczucia równiez. Zarzuciłem to.
Od kilku dni próbuję na nowo(analogów nie rzuciłem jeszcze, choć wyraźnie mniej ich palę), ale teraz to już choćby skały...
No, tak że ten, witam wszystkich serdecznie. :)

Tak! To prawda, pierwszego Volisha kupiłem w ESW! Ale byłem młodszy, i potrzebowałem bucha! Tak to ciężko zrozumieć?!
:D
By -maro-
#1815096
Witam serdecznie po baaaardzo długiej nieobecności. Poprzednim razem nie poszło tak jak powinno, ale byc może teraz coś z tego wyjdzie o ile wszystko ogarnę bo niestety bardzo dużo się pozmieniało. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Jeszcze raz witam serdecznie !!!
By Maciek Pietrzykowski
#1817799
Chciałem sie z każdym serdecznie przywitać.
Na forum jak i w świecie e-papierosów jestem nowicjuszem. Przygoda zaczęła się ponad 2 tygodnie temu, gdy z dnia na dzień stwierdziłem że rzucam papierosy. Tego samego dnia zakupiłem lepszą vapkę, bo mój stary pen już sie nie do końca nadawał. Bez papierosów napewno dużo lepiej i nie odczuwam braku nikotyny pomimo nałogowego palenia ponad 3 lata. :)
Zacząłem już robić liquidy samemu, wiadomo, oszczędności oraz samodzielne dobieranie smaku.
Mam nadzieję, że znajdę na tym forum pełno ciekawych urozmaiceń oraz będę mógł się podzielić z kimś doznaniami.
Miłego dnia
By leo55555
#1818282
Witam wszystkich forumowiczów :bry Wapuję od 4 lat i do tej pory po prostu kupowałem liquid i miałem z głowy :) Obecnie "sytuacja polityczna" zmusza mnie do samodzielnej radosnej twórczości *SMOKEKING* Ponadto widzę tu wiele interesujących info dotyczących wapowania :-P Pozdrawiam :beer:
  • 1
  • 197
  • 198
  • 199
  • 200
  • 201
  • 205
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.