EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By mbodmk
#1844825
BezimiennyII Witaj na forum.
By Mama×3
#1844833
Dzień Dobry, chciałam się przywitać, mam nadzieję że mnie przyjmiecie i zostanę z wami na długo. Mam na imię Baśka, 32 lata. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieciaków, tylko dla nich potrafiłam rozstać się z papierosami na czas ciąż i karmienia, niestety mojego najmłodszego synka (5miesiecy) karmiłam krótko i wróciłam do nałogu dwa tygodnie temu:-( w chwili zdenerwowania zapaliłam i niestety nie mogę przestać :-( wczoraj moja 6letnia córka powiedziała mi że nie chce żebym miała raka i że przecież nie muszę palić, bardzo mnie też poruszyło więc zakupiłam joytech eGo aio, od dziś zaczynam. Jestem bardzo zdeterminowana i uparta jak osioł. Nie mogę zawieść córki. Cieszę się że znalazłam to forum. Przepraszam że się tak rozpisałam, witam was wszystkich.
Awatar użytkownika
By mbodmk
#1844837
@MateoSNK , @Mama×3 Witajcie na forum.
By Tigi
#1847930
Witam wszystkich.

Papierosy paliłem przez 30 lat.
Dwie ramki czerwonych R66 wciągane dziennie.
To było przerażające. I zmian czas nadszedł.
Na dzień dzisiejszy już 3 lata z EIN.
Na początku ego Mild EM, następnie Nautilius itd. itd. ...
Przez pierwsze pół roku było ciężko i hybrydowo.
Później lepszy sprzęt, produkcja samogonów, własne grzałki i poszło w jasną stronę i jest dobrze.
Największy problem to nawyki, inhalując się szukałem odruchowo zapalniczki w kieszeni.
Szukanie „smaku” dymu w EIN to porażka wielu ludzi szukających alternatywy.

Dopiero zmiana psychy, że to jest smaczne inaczej, pozwoliła na pożegnanie się z papierosami.
Tak prawdę mówiąc to moja córka kiedyś zobaczyła jak pykam z EIN i krzyknęła:
„Tata jaką ty masz fajną fajkę”.
I wtedy zrozumiałem, że EIN to nie dym to jak fajka nabita Amforą - ma być przyjemnie smacznie, pachnąco ….....

Pozdrawiam Andrzej

p.s. Tigi to kot prawdziwy, łowny, niemodyfikowany przez ludzi. Nie znosi dymu z papierosów.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847931
@Tigi tak trzymaj i miło, że do nas dołączyłeś :D
By Vera
#1848477
Dzień dobry, chciałam się przywitać. Zarejestrowałam się dzisiaj, ale forum podczytuję od początku (z przerwami), bo przygodę z wapowaniem zaczynałam jeszcze z tym e-papieroskiem, co jest w logo; pamiętam że miał żarzącą się końcówkę i maciupką watkę, ale smak liquidu camel czy mocny buch od King e-Cigar oddawał całkiem zacnie :) Zaraz potem było Ego Kamikaze i wielokrotnie smak spalonej waty, której nie nasączyło się w porę, lub liquid w paszczy, jeśli nasączyło się za bardzo... A potem lata błędów i wypaczeń, wapowania hybrydowego, w końcu powrót do zwykłych fajek.
W sumie prawie 20 lat nałogowego palenia, ostatnimi czasy paczka dziennie, całe moje życie kręciło się wokół papierosa.
I nagle, miesiąc temu, 10 kwietnia, w końcu postanowiłam rzucić i całkowicie bez bólu przeszłam na e-papierosa. Sprawdził się banał, że najważniejsza jest motywacja. A ta chodzi dziwnymi drogami...
Do papierosów nie ciągnie mnie wcale, nawet ostatnio przyśniło mi się, że przypadkowo zapaliłam analoga i we śnie (!) po pierwszym zaciągnięciu i zorientowaniu się, że to zwykły papieros, z przerażeniem go zgasiłam , złamałam i wyrzuciłam do kosza. Czyli psychika już przestawiona, łącznie z podświadomością :) Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Moim celem jest całkowite rozstanie się z nałogiem, ale na razie daję sobie na to czas. Na wszelki wypadek nie będę się pchała w świat boxów i wielkich chmur, bo im fajniej, tym trudniej to zostawić.
Kończę przynudzać i pozdrawiam wszystkich waperów :)
By Anoksja
#1849455
Cześć! Chmurzę od niedawna, bo dopiero od 10 dni, ale za to całkowicie odstawiłem analogi i na szczęście wcale mi ich nie brakuje. W sumie to w 2010 zaliczyłem przygodę z wapowaniem, ale w tamtym czasie sprzęt nie był ani tak dostępny ani tak satysfakcjonujący jak dziś i jednak mi czegoś brakowało. Skończyło się powrotem do śmierdziuchów.

Tryumfalny powrót nastąpił n AIO Box od Joyetecha, ale szybko się zorientowałem że rynek ma do zaoferowania znacznie więcej i stałem się szczęśliwym posiadaczem Smoka 80W TC Plus. Pierwsze przecieki z Brit beasta już za mną, szczęsliwie ogarnięte, i przestawiłem się z MTL na DLI. AIO wchodziło bez problemu, ale Smok mnie jeszcze trochę krztusi. Pewnie kwestia praktyki.

Pozdro!
  • 1
  • 503
  • 504
  • 505
  • 506
  • 507
  • 508
Jaki atomizer z USA

Mój brat jest aktualnie w Chicago i pomyślałem, źe[…]

wybór papierosa

hej jestem tu nowa :) Potrzebuję waszej pomocy a w[…]

Atomizer do snowwolf plus

Witam możecie polecić atomizer do snowwolfa plus d[…]

Problem z mocą olejku

Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum i mam nadz[…]