EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Mama×3
#1844833
Dzień Dobry, chciałam się przywitać, mam nadzieję że mnie przyjmiecie i zostanę z wami na długo. Mam na imię Baśka, 32 lata. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieciaków, tylko dla nich potrafiłam rozstać się z papierosami na czas ciąż i karmienia, niestety mojego najmłodszego synka (5miesiecy) karmiłam krótko i wróciłam do nałogu dwa tygodnie temu:-( w chwili zdenerwowania zapaliłam i niestety nie mogę przestać :-( wczoraj moja 6letnia córka powiedziała mi że nie chce żebym miała raka i że przecież nie muszę palić, bardzo mnie też poruszyło więc zakupiłam joytech eGo aio, od dziś zaczynam. Jestem bardzo zdeterminowana i uparta jak osioł. Nie mogę zawieść córki. Cieszę się że znalazłam to forum. Przepraszam że się tak rozpisałam, witam was wszystkich.
By Tigi
#1847930
Witam wszystkich.

Papierosy paliłem przez 30 lat.
Dwie ramki czerwonych R66 wciągane dziennie.
To było przerażające. I zmian czas nadszedł.
Na dzień dzisiejszy już 3 lata z EIN.
Na początku ego Mild EM, następnie Nautilius itd. itd. ...
Przez pierwsze pół roku było ciężko i hybrydowo.
Później lepszy sprzęt, produkcja samogonów, własne grzałki i poszło w jasną stronę i jest dobrze.
Największy problem to nawyki, inhalując się szukałem odruchowo zapalniczki w kieszeni.
Szukanie „smaku” dymu w EIN to porażka wielu ludzi szukających alternatywy.

Dopiero zmiana psychy, że to jest smaczne inaczej, pozwoliła na pożegnanie się z papierosami.
Tak prawdę mówiąc to moja córka kiedyś zobaczyła jak pykam z EIN i krzyknęła:
„Tata jaką ty masz fajną fajkę”.
I wtedy zrozumiałem, że EIN to nie dym to jak fajka nabita Amforą - ma być przyjemnie smacznie, pachnąco ….....

Pozdrawiam Andrzej

p.s. Tigi to kot prawdziwy, łowny, niemodyfikowany przez ludzi. Nie znosi dymu z papierosów.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847931
@Tigi tak trzymaj i miło, że do nas dołączyłeś :D
By Vera
#1848477
Dzień dobry, chciałam się przywitać. Zarejestrowałam się dzisiaj, ale forum podczytuję od początku (z przerwami), bo przygodę z wapowaniem zaczynałam jeszcze z tym e-papieroskiem, co jest w logo; pamiętam że miał żarzącą się końcówkę i maciupką watkę, ale smak liquidu camel czy mocny buch od King e-Cigar oddawał całkiem zacnie :) Zaraz potem było Ego Kamikaze i wielokrotnie smak spalonej waty, której nie nasączyło się w porę, lub liquid w paszczy, jeśli nasączyło się za bardzo... A potem lata błędów i wypaczeń, wapowania hybrydowego, w końcu powrót do zwykłych fajek.
W sumie prawie 20 lat nałogowego palenia, ostatnimi czasy paczka dziennie, całe moje życie kręciło się wokół papierosa.
I nagle, miesiąc temu, 10 kwietnia, w końcu postanowiłam rzucić i całkowicie bez bólu przeszłam na e-papierosa. Sprawdził się banał, że najważniejsza jest motywacja. A ta chodzi dziwnymi drogami...
Do papierosów nie ciągnie mnie wcale, nawet ostatnio przyśniło mi się, że przypadkowo zapaliłam analoga i we śnie (!) po pierwszym zaciągnięciu i zorientowaniu się, że to zwykły papieros, z przerażeniem go zgasiłam , złamałam i wyrzuciłam do kosza. Czyli psychika już przestawiona, łącznie z podświadomością :) Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Moim celem jest całkowite rozstanie się z nałogiem, ale na razie daję sobie na to czas. Na wszelki wypadek nie będę się pchała w świat boxów i wielkich chmur, bo im fajniej, tym trudniej to zostawić.
Kończę przynudzać i pozdrawiam wszystkich waperów :)
By Anoksja
#1849455
Cześć! Chmurzę od niedawna, bo dopiero od 10 dni, ale za to całkowicie odstawiłem analogi i na szczęście wcale mi ich nie brakuje. W sumie to w 2010 zaliczyłem przygodę z wapowaniem, ale w tamtym czasie sprzęt nie był ani tak dostępny ani tak satysfakcjonujący jak dziś i jednak mi czegoś brakowało. Skończyło się powrotem do śmierdziuchów.

Tryumfalny powrót nastąpił n AIO Box od Joyetecha, ale szybko się zorientowałem że rynek ma do zaoferowania znacznie więcej i stałem się szczęśliwym posiadaczem Smoka 80W TC Plus. Pierwsze przecieki z Brit beasta już za mną, szczęsliwie ogarnięte, i przestawiłem się z MTL na DLI. AIO wchodziło bez problemu, ale Smok mnie jeszcze trochę krztusi. Pewnie kwestia praktyki.

Pozdro!
  • 1
  • 503
  • 504
  • 505
  • 506
  • 507
  • 509
Jaki atomizer do Tesla wye 200 wat

Cześć mam pytanie jakie atomizer pasuje do Tesla w[…]

Klon Redtube/Exxxotic/Grapple.

Witam. Przeszukałem cały internet jak również i fo[…]

Jak długo kaszel?

Witam. Jak długo męczył Was kaszel po przerzuceniu[…]

SMOK Alien 220W - Przestał działać

Problem pojawił się tydzień temu. Box zaczął się w[…]