EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By vapniak
#1842161
Co prawda jest to mój drugi post, a być pierwszym powinien, ale mimo wszystko witam wszystkich bardzo serdecznie. Jednocześnie chciałbym podziękować za ogrom przydatnych i przede wszystkim dostępnych informacji, jakie można tutaj znaleźć.

Wapuję od 2010r., kiedy to postanowiłem... a właściwie obecnie już żona postanowiła, żebym rzucił palenie ;). Moim pierwszym był Mild Pure (tak, tak wiem - obecnie stajnia ESW ;)), poprzez mnóstwo różnych późniejszych rozwiązań.

W ostatnim czasie żaden liquid już mi nie smakował, dotychczas używane zespoły grzewcze bobrzyły po 2x krótszym czasie i przypomniałem sobie o e-papierosy-forum.pl.

W ten sposób odkryłem RTA - OMG! wracamy znowu do przyjemności, a nie tylko zaspokajania głodu nikotynowego. Po 7 latach korzystania z gotowych rozwiązań w parowniku siedzi własnoręcznie ukręcona grzałka (z gotowego drutu Clapton, ale zawsze), a w szafeczce leżakują pierwsze w życiu sporządzone liquidy.

Jeszcze raz witam i dzięki! :)
Awatar użytkownika
By blucas
#1844213
Witaj

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
By BezimiennyII
#1844814
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od nikotyny uzależnilem się jeszcze w szkole średniej, a od 5 lat jestem użytkownikiem EIN. Wasze forum przegladam już dobry kawal czasu, ale dopiero teraz poczułem potrzebę czynnego udziału :bry
Od początku przygody z modami, tj. od ok. 4, 5 roku uzytkuję ( z wyjątkiem kilku małych epizodów ) zasilania mechaniczne. Widzę ,że ten temat jest dosyć kontrowersyjny wiec mam nadzieję, że będę mógł go przybliżyć początkującym :). Liczę na ciekawe dyskusje i konstruktywną krytykę - bo przecież człowiek uczy się całe życie.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By blucas
#1844822
Witam.


Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 502
  • 503
  • 504
  • 505
  • 506
  • 509
Jak długo kaszel?

Witam. Jak długo męczył Was kaszel po przerzuceniu[…]

SMOK Alien 220W - Przestał działać

Problem pojawił się tydzień temu. Box zaczął się w[…]

Dzisiaj krótko i wrzucam tylko zajawkę :) Jestem w[…]

Do samodzielnego sporządzenia e-liquidu potrzebne […]