EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Vertige
#1832769
Cześć wszystkim! Jestem Robert. Vapuję od około 2 lat i czynię to tylko dla przyjemności, smaku i relaksu! Myślę, że trochę przyczyniam się do rozpowszechniania e-palenia w całej Europie, ponieważ jeżdżę ciężarówką i w e-paleniu cenię sobie wygodę, brak zapachu w kabinie i możliwość wyboru smaku! Obecnie nie rozstaję się z moim Ijustem S oraz SMOKiem T-priv pod tankiem TVF8 baby. Ale pewnie to się zaraz zmieni, ponieważ popłynąłem w ten świat, jak pewnie każdy tutaj :lol: i rozszerzam kolekcję. Pozdrawiam wszystkich!!!
Awatar użytkownika
By dtr
#1833113
Cześć ! Jestem Paweł i z wapowaniem miałem już trochę do czynienia na eGo3 od ok 2012 roku. Niestety sprzęt jaki był taki był i musieliśmy się rozstać na rzecz analogów. Teraz przygoda zaczyna się od nowa a patrząc na zmiany w dostępnym asortymencie miejmy nadzieję, że będzie przyjemniejsza.
Już kiedyś się tu witałem ale przez "chwilową" nieobecnośc widzę, że moje posty (z 2012-2013) gdzieś uciekły :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1833174
dtr pisze:Cześć ! Jestem Paweł i z wapowaniem miałem już trochę do czynienia na eGo3 od ok 2012 roku. Niestety sprzęt jaki był taki był i musieliśmy się rozstać na rzecz analogów. Teraz przygoda zaczyna się od nowa a patrząc na zmiany w dostępnym asortymencie miejmy nadzieję, że będzie przyjemniejsza.
Już kiedyś się tu witałem ale przez "chwilową" nieobecnośc widzę, że moje posty (z 2012-2013) gdzieś uciekły :)

Twoje posty tak uciekły jak kiedyś Ty.
Ale oczywiście witaj ponownie na forum. :beer: *CZAJNICZEK*
By kukizo
#1836057
Cześć, wszystkim jestem Michał. Pierwszy raz styczność z epapierosami miałem jakieś 10 lat temu, były to raczej przeltone romanse bo szybko zrażałem się do sprzetu jako pierwszy był to chyba Volish i jakoś miło go nie wspominam : ) za każdym powrotem było podobnie bo ludzie doradzający w sklepie proponowali rzeczy które po tygodniu okazywały się bublem. Chyba pora to zmienić

pozdrawiam wszystkich
By Mewa85
#1839060
Witam!Juz pare lat czytam to forum ale pisze po raz pierwszy.Wapuje ok 4lat a zaczynałem od stoiskowego Trendy poprzez Spinnery,Subtank a obecnie jak u mnie w opisie.Pozdrawiam.
By Emil22
#1840151
Cześć !

Mam na imię Emil ;)

Pale zwykle papierosy od jakichś 5 lat.. głupi nawyk, który wyniosłem ze szkoły myśląc, że to fajne.. Z 2 lata temu paliłem e-papierosy. Zaczęłam oś spinnera 1 do 2 kilka atomizerków, nautilius itd. Ale jakoś.. to nie było to. Znowu zacząłem palić papierosy ale mam większa motywacje do rzucenia. Piłem cały czas czerwone LM, Chesterfieldy czy LD. Od 4 miesięcy zacząłem palić cienkie miętowe papierosy, pale ich zdecydowanie mniej ale jednak dalej pale.. Miło mi tutaj się zagościć, lecę poczytać jeszcze trochę tematów i chyba założę pościk w dziale kupna e-papierosa :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
  • 1
  • 501
  • 502
  • 503
  • 504
  • 505
  • 510
Najlepsze cytaty z forum i nie tylko

Każde duże forum zasługuje na taki wątek i takiż z[…]

Witam Mam problem z e papierosem volish alpha. Pr[…]

Oprogramowanie i firmware zastępują z nawiązką to,[…]

Jakie grzałki pasują do KangerTecha Toptanka mini […]