EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1832376
Cześć wszystkim ;)
Imię moje Marcin, lat 28, z zawodu spedytor kolejowy - profesja taka, że bez dymu (dosłownie i w przenośni) ani rusz. Po ciężkim boju mentalnym i mocnym postanowieniu e-palę dopiero miesiąc z kawałkiem ale już, można powiedzieć, utonąłem w temacie ;D Dopaliłem paczkę fajek, którą miałem w kieszeni w momencie zakupu epapierosa i na tym koniec mam nadzieje na zawsze mojej przygody z papierosami analogowymi :)
Także witam wszystkich i mam nadzieje do zobaczenia w tematach ;D
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1832382
Kanapix, Marcin, witaj na forum.
I od razu na wstępie: pełen szacun za miłe przywitanie, przedstawienie się nam i wypełnienie profilu. *GOOD*
Co do analogów, tak trzymaj!
A w razie cięższych chwil, trudności lub chęci do zejścia na ciemną stronę mocy, pisz i pytaj, pomożemy. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Vertige
#1832769
Cześć wszystkim! Jestem Robert. Vapuję od około 2 lat i czynię to tylko dla przyjemności, smaku i relaksu! Myślę, że trochę przyczyniam się do rozpowszechniania e-palenia w całej Europie, ponieważ jeżdżę ciężarówką i w e-paleniu cenię sobie wygodę, brak zapachu w kabinie i możliwość wyboru smaku! Obecnie nie rozstaję się z moim Ijustem S oraz SMOKiem T-priv pod tankiem TVF8 baby. Ale pewnie to się zaraz zmieni, ponieważ popłynąłem w ten świat, jak pewnie każdy tutaj :lol: i rozszerzam kolekcję. Pozdrawiam wszystkich!!!
Awatar użytkownika
By dtr
#1833113
Cześć ! Jestem Paweł i z wapowaniem miałem już trochę do czynienia na eGo3 od ok 2012 roku. Niestety sprzęt jaki był taki był i musieliśmy się rozstać na rzecz analogów. Teraz przygoda zaczyna się od nowa a patrząc na zmiany w dostępnym asortymencie miejmy nadzieję, że będzie przyjemniejsza.
Już kiedyś się tu witałem ale przez "chwilową" nieobecnośc widzę, że moje posty (z 2012-2013) gdzieś uciekły :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1833174
dtr pisze:Cześć ! Jestem Paweł i z wapowaniem miałem już trochę do czynienia na eGo3 od ok 2012 roku. Niestety sprzęt jaki był taki był i musieliśmy się rozstać na rzecz analogów. Teraz przygoda zaczyna się od nowa a patrząc na zmiany w dostępnym asortymencie miejmy nadzieję, że będzie przyjemniejsza.
Już kiedyś się tu witałem ale przez "chwilową" nieobecnośc widzę, że moje posty (z 2012-2013) gdzieś uciekły :)

Twoje posty tak uciekły jak kiedyś Ty.
Ale oczywiście witaj ponownie na forum. :beer: *CZAJNICZEK*
By kukizo
#1836057
Cześć, wszystkim jestem Michał. Pierwszy raz styczność z epapierosami miałem jakieś 10 lat temu, były to raczej przeltone romanse bo szybko zrażałem się do sprzetu jako pierwszy był to chyba Volish i jakoś miło go nie wspominam : ) za każdym powrotem było podobnie bo ludzie doradzający w sklepie proponowali rzeczy które po tygodniu okazywały się bublem. Chyba pora to zmienić

pozdrawiam wszystkich
By Mewa85
#1839060
Witam!Juz pare lat czytam to forum ale pisze po raz pierwszy.Wapuje ok 4lat a zaczynałem od stoiskowego Trendy poprzez Spinnery,Subtank a obecnie jak u mnie w opisie.Pozdrawiam.
By Emil22
#1840151
Cześć !

Mam na imię Emil ;)

Pale zwykle papierosy od jakichś 5 lat.. głupi nawyk, który wyniosłem ze szkoły myśląc, że to fajne.. Z 2 lata temu paliłem e-papierosy. Zaczęłam oś spinnera 1 do 2 kilka atomizerków, nautilius itd. Ale jakoś.. to nie było to. Znowu zacząłem palić papierosy ale mam większa motywacje do rzucenia. Piłem cały czas czerwone LM, Chesterfieldy czy LD. Od 4 miesięcy zacząłem palić cienkie miętowe papierosy, pale ich zdecydowanie mniej ale jednak dalej pale.. Miło mi tutaj się zagościć, lecę poczytać jeszcze trochę tematów i chyba założę pościk w dziale kupna e-papierosa :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
Awatar użytkownika
By vapniak
#1842161
Co prawda jest to mój drugi post, a być pierwszym powinien, ale mimo wszystko witam wszystkich bardzo serdecznie. Jednocześnie chciałbym podziękować za ogrom przydatnych i przede wszystkim dostępnych informacji, jakie można tutaj znaleźć.

Wapuję od 2010r., kiedy to postanowiłem... a właściwie obecnie już żona postanowiła, żebym rzucił palenie ;). Moim pierwszym był Mild Pure (tak, tak wiem - obecnie stajnia ESW ;)), poprzez mnóstwo różnych późniejszych rozwiązań.

W ostatnim czasie żaden liquid już mi nie smakował, dotychczas używane zespoły grzewcze bobrzyły po 2x krótszym czasie i przypomniałem sobie o e-papierosy-forum.pl.

W ten sposób odkryłem RTA - OMG! wracamy znowu do przyjemności, a nie tylko zaspokajania głodu nikotynowego. Po 7 latach korzystania z gotowych rozwiązań w parowniku siedzi własnoręcznie ukręcona grzałka (z gotowego drutu Clapton, ale zawsze), a w szafeczce leżakują pierwsze w życiu sporządzone liquidy.

Jeszcze raz witam i dzięki! :)
Awatar użytkownika
By blucas
#1844213
Witaj

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
By BezimiennyII
#1844814
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od nikotyny uzależnilem się jeszcze w szkole średniej, a od 5 lat jestem użytkownikiem EIN. Wasze forum przegladam już dobry kawal czasu, ale dopiero teraz poczułem potrzebę czynnego udziału :bry
Od początku przygody z modami, tj. od ok. 4, 5 roku uzytkuję ( z wyjątkiem kilku małych epizodów ) zasilania mechaniczne. Widzę ,że ten temat jest dosyć kontrowersyjny wiec mam nadzieję, że będę mógł go przybliżyć początkującym :). Liczę na ciekawe dyskusje i konstruktywną krytykę - bo przecież człowiek uczy się całe życie.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By blucas
#1844822
Witam.


Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
By Mama×3
#1844833
Dzień Dobry, chciałam się przywitać, mam nadzieję że mnie przyjmiecie i zostanę z wami na długo. Mam na imię Baśka, 32 lata. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieciaków, tylko dla nich potrafiłam rozstać się z papierosami na czas ciąż i karmienia, niestety mojego najmłodszego synka (5miesiecy) karmiłam krótko i wróciłam do nałogu dwa tygodnie temu:-( w chwili zdenerwowania zapaliłam i niestety nie mogę przestać :-( wczoraj moja 6letnia córka powiedziała mi że nie chce żebym miała raka i że przecież nie muszę palić, bardzo mnie też poruszyło więc zakupiłam joytech eGo aio, od dziś zaczynam. Jestem bardzo zdeterminowana i uparta jak osioł. Nie mogę zawieść córki. Cieszę się że znalazłam to forum. Przepraszam że się tak rozpisałam, witam was wszystkich.
  • 1
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203
  • 205
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.