EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By ZapKarol
#1922330
Producenci elektronicznych papierosów z każdej strony zalewają nas urządzeniami typu All In One. Dlatego warto się również pochylić nad klasycznym asortymentem, który jest promowany coraz rzadziej. Aspire Nautilus 3 – czy warto odpuścić sobie PODa?

Jakiś czas temu zacząłem mój delikatny romans z urządzeniami All In One, które miały na stałe przymocowany atomizer. Z jednej strony jest to bardzo wygodne, ale z drugiej totalnie ogranicza nas w przypadku kiedy zespoły grzewcze czy budowa atomizera przestają nam odpowiadać. Kiedy wpadł mi w ręce jeden z nowszych produktów, czyli ww. Aspire Nautilus 3 postanowiłem odkopać z dna szuflady wysłużone Pico i go przetestować.

Obrazek

Specyfikacja:
– pojemność atomizera: 4ml / 2ml TPD
– grzałki (dołączone do zestawu): 1.8 Ohm i 0.7 Ohm (w wersji mesh)
– wymiary: 24 mm szerokości oraz 48.5 mm wysokości
– kompatybilność z całą rodziną grzałek Aspire Nautilus

Bardzo ważnym elementem jest tutaj rozwiązanie systemu uzupełniania płynu. Aspire w końcu trochę to uprościł. W wersji 2S musieliśmy delikatnie odkręcić górny pierścień żeby odblokować możliwość odsłonięcia dziury do nalania liquidu. Było to dosyć problematyczne w sytuacji kiedy mieliśmy tylko jedną rękę do dyspozycji. W Aspire Nautilus 3 ten problem już nie istnieje. Wystarczy przesunąć górny cap zgodnie ze strzałką na atomizerze. Dodatkowo ten system jest skonstruowany dosyć solidnie dzięki czemu nie powinno dochodzić do sytuacji kiedy odsunie się sam w kieszeni (pozdrawiam użytkowników Smoków TFV8 Baby i ich plamy na spodniach).

Obrazek

Smak oddawany przez grzałki Aspire Nautilus jest szeroko znany wielu użytkownikom
e-papierosów. Wielokrotnie był uznawany za TOPkę wśród atomizerów na tzw. stockowe grzałki. Nie inaczej jest w Aspire Nautilus 3, przetestowałem dołączoną do zestawu grzałkę 0.7 mesh i po tygodniu używania na 22W nie odczułem żadnego spadku jakości wapowanego płynu, a najczęściej używam dosyć mocnych deserówek. Niska moc to również plus w przypadku zużycia akumulatora.

Podsumowując uważam, że Aspire Nautilus 3 spodoba się ludziom nieprzekonanym do urządzeń typu POD i ceniących sobie możliwość wymiany atomizera. Oddani fani marki powinni być zadowoleni z uzupełnienia kolekcji o ten model, a prostota w jego użytku sugeruje zdobycie jeszcze szerszego grona odbiorców.
By Łukasz82
#1922602
Potwierdzam. Przesiadka z jedynki po stłuczeniu kubka. Chwilowo była 2-ka ale to była masakra. 3 spełnia w reszcie moje wszystkie wymagania i nie przeszkadza mi zmiana pojemności.
Te same grzałki to świetna sprawa. Nie są drogie, a przy używaniu samej bazy mają dobrą trwałość.
Awatar użytkownika
By negatyw
#1922755
Korzystam aktualnie z Ijust S. Sprzedawca w salonie polecił mi go, jako mały krok do przodu. Zagada to?

Powiedzcie mi proszę, na czym polegają grzałki mesh i czy faktycznie są lepsze?
Drag 3 177w + Zeus SubOhm

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, przychod[…]

Pytanie odnośnie atomizera

Witam piszę z zapytaniem czy model : Atomizer Joyt[…]

Wylewanie się liquidu i siorbanie

Mam pewien problem z wylewaniem się liquida i sior[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.