EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
By PacoBelan
#1921887
Jestem pewien, że w ostatnich miesiącach często o to pytano, ale właśnie wróciłem do vapingu po prawie dwóch latach. Wyobraź sobie moje zdziwienie tym idiotycznym banem pocztowym. Wcale nie jestem fanem sklepów z vape, biorąc pod uwagę, o ile wyższe są ceny w porównaniu do cen online. Ale jeśli to jedyny sposób na zdobycie soku (poza majsterkowaniem), ile jeszcze czasu do zamknięcia sklepów? Wiem, że niektóre większe sklepy znalazły alternatywne firmy przewozowe, ale tego też nie ma w kartach przez co najmniej kilka następnych miesięcy - mieszkam w mieszkaniu pod dachem, nie ma sposobu, aby się obejść, aby podpisać paczki.
By PacoBelan
#1921921
Jestem pewien, że w ostatnich miesiącach często o to pytano, ale właśnie wróciłem do vapingu po prawie dwóch latach. Wyobraź sobie moje zdziwienie tym idiotycznym banem pocztowym. Wcale nie jestem fanem sklepów z vape, biorąc pod uwagę, o ile wyższe są ceny w porównaniu do cen online. Ale jeśli to jedyny sposób na zdobycie soku (poza majsterkowaniem), ile jeszcze czasu do zamknięcia sklepów? Wiem, że niektóre większe sklepy znalazły alternatywne firmy przewozowe, ale tego też nie ma w kartach przez co najmniej kilka następnych miesięcy - mieszkam w mieszkaniu pod dachem, nie ma sposobu, aby się obejść, aby podpisać paczki.VidMate Mobdro

issue got solved
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.