EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By ZapKarol
#1921707
Obrazek

Myślę, że wielu z nas słyszało kiedyś stwierdzenie "kobiety kupują oczami". Jednak nie mogę się z nim do końca zgodzić. Sądzę, że wszyscy "kupujemy oczami". Szczególnie mocno dostrzegają to producenci tworząc kolejne designerskie wariacje. Dzisiaj przyjrzymy się produktowi Innokina, czyli Sceptre.

Specyfikacja:
- Wymiary urządzenia: 106,8 x 29 x 18 mm
- Akumulator wbudowany: 1400 mAh
- Pojemność zbiornika: 2-3 ml
- Regulowany przepływ powietrza
- Limit czasu: 10s
- Max. prąd wyjściowy: 8A
- Zakres rezystancji 0,5Ω-3,5Ω
- Prąd ładowania: 5V/1A

Problemem wielu podów jest to, że niestety wizualnie często prezentują się bardzo nijako. Ot dostajemy zlepek plastiku, najczęściej z resinową pokrywką, która wygląda jak pomieszana zupa. Innokin poszedł w trochę innym kierunku. Pierwotnym zamysłem dla PODów była możliwość udostępnienia użytkownikom alternatywny do dużych modów. Szczególnie dla waperów, których odrzucały designerskie wymysły producentów.

Sceptre oferuje użytkownikowi dwa tryby wapowania. Mamy możliwość zaciągania się prosto do płuc (DL) oraz klasyczną metodą usta -> płuca (mtl). Pomaga nam w tym spora jak na PODa bateria - 1400mAh, które zaimplementował Innokin pozwoli długo cieszyć się smakiem ulubionego płynu.

Kolejna bardzo ważna funkcja w tym urządzeniu to możliwość obsługi PODa za pomocą zaciągnięcia się lub przycisku. Wielokrotnie jako sprzedawca przyjmował na reklamacje e-papierosy z zalanym czujnikiem. Guzik niweluje ten problem.

Ilość wariantów kolorystycznych dostępnych dla zainteresowanych wręcz powala. Nawet najbardziej rygorystyczni w tym aspekcie waperzy powinni znaleźć coś dla siebie.

Gdybyście mieli chęć poczytać o tym modelu bezpośrednio na stronie producenta to podrzucam wam link: https://www.innokin.com/en/sceptre-kit
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.