EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By H.puh
#1920291
Cześć, mam stick Prince'a z drugiej ręki. Wszytko działało elegancko aż ostatnio rozładował mi się i podłączałam go na 20/30 min i dalej był rozładowany. Zostawiłam go na noc podłączonego i elegancko trzymał potem 3 dni (doładowywałam go, nie czekałam do pełnego rozładowania) aż do wczoraj, podłączyłam go więc na noc(dioda się świeci, więc łączy). Myślałam ze będzie jak poprzednio, jednak teraz po nocy dalej rozładowany. Bateria padła? Mimo ze trzymał 3 dni i dioda się świeci?
By Mystics91
#1920743
H.puh pisze:Cześć, mam stick Prince'a z drugiej ręki. Wszytko działało elegancko aż ostatnio rozładował mi się i podłączałam go na 20/30 min i dalej był rozładowany. Zostawiłam go na noc podłączonego i elegancko trzymał potem 3 dni (doładowywałam go, nie czekałam do pełnego rozładowania) aż do wczoraj, podłączyłam go więc na noc(dioda się świeci, więc łączy). Myślałam ze będzie jak poprzednio, jednak teraz po nocy dalej rozładowany. Bateria padła? Mimo ze trzymał 3 dni i dioda się świeci?

Też miałam tego sticka. Z początku byłam nawet zadowolona. Po pewnym czasie (może pół roku) coraz szybciej się ładował, no ale i tym samym coraz krócej na baterii wytrzymywał. A na koniec wisienka na torcie, bo zaczął mi psuć grzałki.
Werdykt z tego jest tylko jeden: musisz poszukać czegoś lepszego z boxem. Popytaj co ludzie proponują, bo już nic z tego sticka nie wyciśniesz niestety.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.