EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By spaślun
#1920235
Witam
Jestem tu nowy więc proszę o zrozumienie. Z góry przepraszam, jeśli to zły dział.
Otóż jestem uzależniony od nikotyny. Najpierw paliłem zwykłe analogi, potem skręcałem własne, aż teraz również z oszczędności przerzuciłem się na E-papierosa(obecnie volish sinco). Chciałbym Was spytać, jak to będzie w przyszłości z naszym nałogiem, powiedzmy za 50 lat. Spotkałem się z opinią, że w 2050 roku a więc za niespełna 30 lat całkowicie zostanie wyeliminowany tytoń do palenia. Czy to samo spotka e-papierosy?
Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1920245
Myślę że większość z nas na tym forum za 30 lat będzie raczej myśleć o parkingu podziemnym. Czy to ma być rodzaj prohibicji? Bo wszyscy wiedzą jak takie działania się kończą i za 30 lat jak wierzę w gatunek ludzki to nic się nie zmieni. Natomiast ja jestem jak najbardziej za likwidacją tradycyjnego palenia tytoniu. Tylko że tu bardziej chodzi o budowanie świadomości ludzkiej, bo co innego jest zapalenie raz w roku Cohiby a co innego jest wciąganie 30 czerwonych kiepów na dzień. Druga sprawa to koncerny, które zarabiają na tym krocie i za wszelką cenę nie przestaną manipulować, bo kto dusi kurę znoszącą złote jaja. A za 30 lat spodziewam się już racjonalnych badań na temat ein i ich ewentualnej szkodliwości, bo narazie nikomu tego nie udało się udowodnić.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By spaślun
#1920247
Nic nie miałbym przeciwko parkingowi podziemnemu, byle żeby było gdzie kupić części do e-fajek(bo liquidy można samemu robić). Czy będzie to możliwe, aby dostać do jakiegokolwiek e papierosa części w tak odległej przyszłości? Słyszałem że da się samemu wykonać grzale do niektórych sprzętów. Czy do mojego Volish sinco też by się ewentualnie dało?
Pozdrawiam i dzięki za odp.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1920248
spaślun pisze:Nic nie miałbym przeciwko parkingowi podziemnemu, byle żeby było gdzie kupić części do e-fajek(bo liquidy można samemu robić).


@Pesio chyba miał na myśli parking przy bramie Św.Piotra, ale mogę sie mylić :P
Nie będzie epapierosów. Będą nielegalne. Tak to widzę.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1920249
Wszystko możliwe że zasłuże się żeby mnie pochowano na parkingu podziemnym pod wezwaniem św. Piotra. W najgorszym wypadku może być na Rakowicach, na Powązki rodzina miałaby za daleko. A na obecną chwilę się delektuje płynem o smaku sernika jabłkowego z bezą limonkową. Sezon na tenisa ziemnego dziś właśnie otworzyłem i jakaż to wspaniała przyjemność zaciągnąć się tak smakowitym płynem po takim wysiłku.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By Mateusz Vaper3524
#1920972
Myśle że papierosy kiedyś wycofają ze sklepów i tylko e-papierosy ponieważ są nowocześniejsze a może w przyszłości coś innego będzie to palenia
Zakup epapierosa

Witam. Mam pytanie zastanawiam się nad kupnem smok[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.