EPF
Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj. Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.
By ParDez
Do czego służy dodatkowa plastikowa nakładka dodana do tego atomizera ? Za słabo znam angielski aby załapać to o czym mówi prowadzący na temat tego urządzenia.
By ParDez
To może zapytam jeszcze o samo wapowanie - dlaczego jakoś mi to słabo idzie na takim parowniku, jak się za mocno zaciągnę to mam kaszel. Czy może mieć wpływ to że używam boxa na 1 aku oraz że liquid robię sam ?
Bardzo szybko zużywa mi się akumulator.
By Szym87
Musisz pokazać setup, napisać moc liquidu, ilość % aromatu.
Przyczyn może być od cholery

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
By ParDez
Kupiłem boxa na 2 aku jest o wiele lepiej. Mam jeszcze jedno pytanie . Czy jeżeli zrobię 2 grzałki z drutu Kanthal 0,25 mm to nie będzie mi się tak szybko na nagrzewał ? Wapowanie z bardzo nagrzanym parownikiem jest nie do przyjęcia.
By Szym87
Nagrzewanie atomizera zależy od bardzo wielu czynników. Grzalek, podanej mocy, bezwladnosci cieplnej. Z nastawieniem na to ostatnie. Więc najlepiej setup pokaż

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
By ParDez
No cóż , zrobiłem 2 grzałki z drutu khantal 0,25 łącznie 1 ohm i jest bardzo dobrze, nie nagrzewa się za szybko, oddaje smak. Kłopotliwe jest częste napełnianie ale w RDA tak musi być.
Zakup e-papierosa - drugi wybór

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :bry S[…]

Za jakieś dwa miesiące prawdopodobnie będę musiał […]

Rozcieńczanie premixa

Dostałem parę premixów do spróbowania, niestety są[…]

Sprawdzone akumulatorki 18650 z allegro

Miałem dotychczas sprawdzonego sprzedawcę karlos44[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.