EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By slifek
#1919208
Witajcie,

Jest szansa na wymianę ekranu w DJV D7? Pękła przednia szyba. Wyświetlacz działa ok, dotyk też, tylko paskudzi mi to trochę wygląd. Prawdopodobnie w kieszeni czymś docisnąłem i jest pająk z lekkim wgnieceniem. Szukałem w googlu, ale nic ciekawego. Poratuje ktoś tipem?

Pozdrawiam
Mateusz
By Dzwonu
#1919209
Mam tak samo, tylko nie działa dotyk.Dotyk jest zlaminowany na taśmie i wpięty w płytę pcb.Ja nie znalazłem odpowiedniego dotyku pasującego tej elektroniki,zamienników brak. Co najwyżej można kupić nową elektronikę.Co raczej przy cenie tego zasilania mija się z celem.
By slifek
#1919210
No nie powiem, żebym był pocieszony w tej sytuacji. Napisałem do DJV, jeśli odpowiedzą cokolwiek sensownego dam znać
By Dzwonu
#1919211
Raczej nic ci na to nie poradzą.To jest ta sama elektronika co w Eos 2 Asmodusa.Nawet na stronie Asmodusa nie ma tej elektroniki.Ogólnie jak działa ci normalnie to używaj aż padnie.Mój nie miał tyle szczęścia z dotykiem który przestał działać.I dla tego już więcej nie kupię zasilań z dotykowym ekranem, bo przy takim uszkodzeniu dotyku jak u mnie nic więcej nie da się zrobić.Box tylko z fizycznymi przyciskami.Daj znać co ci odpowiedzą.
By slifek
#1919212
Skoro tak, to skrobnąłem jeszcze do asmodusa. Problem polega na tym, że zasilanie dostałem w prezencie i zależy mi na tym, żeby go uratować. Teoretycznie, mógłbym kupić identycznego i podmienić, z tym, że jak sobie pomyślę, że później znowu problemy z szybą, to mnie trafia.

W nocy nie mogłem spać przez gadzinę więc jeszcze szukałem i postanowiłem, że dla zabezpieczenia przed syfem różnego rodzaju zaleję go tym:
https://www.wykop.pl/link/3836349/napra ... chodowych/
By slifek
#1919247
No to Asmodus jako pierwszy odpowiedział i zgodnie z oczekiwaniami niestety

Hi we're sorry to inform you that in order for you to replace that glass you would need to replace the whole chipset and we currently do not have any spare parts.
Best Regards , Asmodus Representative
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.