EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By geeseene
#1918603
Cześć, składam zestaw do około 400/500 PLN.
I przychodzę z pytaniem czy zestaw składający się z aegisa solo, kylina M i akumulatorów samsung 25r będzie dobry i odpowiedni na długi czas.
Ewentualnie jaki inny zestaw moglibyście polecić do tej kwoty. Zależy mi na tym żeby żył jak najdłużej :-D (najlepiej jakby w zestawie znalazły się akumulatory, boxik, atomizer i ładowarka)
Awatar użytkownika
By Pesio
#1918604
Myślę że w tych pieniądzach to najlepszy zestaw. Aegis jest raczej ergonomicznym boxem i ma dobre opinie. Wziąłbym pod uwagę ewentualnie Aegisa Legend, bo lubię boxy na dwa aku, żeby nie nosić non stop akusa przy sobie, ale jest większy i droższy. I z ładowarką mógłbyś przekroczyć 500zł. Chyba że używaną ładowarkę. Kylina M używanego za 70-90 zł też kupisz i według mnie jest to najlepszy i najmniej wymagający parownik w tej chwili na rynku.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By geeseene
#1918608
Też lubię boxa na 2 akumulatory ale jakoś aegis legend mi w ogóle nie pasuje. Aegis solo jest mały, poręczny i dość odporny na upadki i to mi się w nim podoba, a zaś kylin m jest na mesha co chyba jest chyba najlepsze w nim bo nie trzeba się długo bawić z założeniem nowej siatki czy chociażby wymienić bawełnę. A propos ładowarki to wolałbym kupić nową ze względów bezpieczeństwa tylko nie wiem jaką wybrać (która jest oczywiście dostępna w sklepie zaczynającym się na „e”
Awatar użytkownika
By Pesio
#1918614
Na e wyboru dużego nie ma. Ja mam Xtar VC 4, już chyba 5 rok śmiga bez zarzutu. Jest tam tylko ilość wpompowanych mAh, a przydałoby się jeszcze pomiar sprawności akumulatora, to ma chyba Everactive. Ale za 80zł całkiem przyzwoity sprzęt i 5 lat temu 120zł kosztowała. Tylko teraz kwestia czy potrzebna jest Ci czterokanałowa.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By geeseene
#1918616
Lepiej chyba kupić 4 kanałówkę na przyszłość jakbym miał więcej akumulatorów a nie zmieniać po np 3 miesiącach


Tapatalk for iPhone
Nowy e-papieros po przerwie

Witam serdecznie wszystkich Głowie się już parę d[…]

Box na 2 x 21700 lub 2 x 18650

Witam, co polecicie na aku 2x21700 ewentualnie na […]

Nowe zasilanie

Witam, od około dwóch lat jestem posiadaczem tesla[…]

to już 8 lat...

Hej, w sumie temat pewnie do usunięcia ale naszło[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.