EPF
Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj. Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.
By vaqerk
Kupiłem ostatnio premix The Mask "Denver" malina,melon,jeżyna. Pachnie jak zmywacz do paznokci, w smaku jest okej ale strasznie drapie w gardle moc 3mg , wapując premixy linii Radler nigdy sie z czyms takim się nie spotkalem i kilkoma innymi. To normalne ze tak pachnie zmywczem?
Awatar użytkownika
By Pesio
Mięta z Inawery też mocno leci zmywczem do paznokci. Nie wiem jak po rozrobieniu, bo się nie odważyłem. Nie licz na to że w podrzędnych premixach znajdziesz markowe aromaty. Chociaż mieszać już nie bardzo jest z czego, bo aromatów to chyba tylko takie dinozaury jak ja jeszcze używają. Ale przynajmniej nie zastanawiam się jaki syf wapcze.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By Szym87
@Pesio nie zgadzam się. Od tygodnia wapuje tylko miętę z inawery i niczym nie zalatuje. Poczekaj aż akcyza wejdzie to 70% wróci do własnych mieszanek

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
By Mariusz_B
Jakbyś miał kobietę to byś nie pytał.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
Szym87 pisze:@Pesio nie zgadzam się. Od tygodnia wapuje tylko miętę z inawery i niczym nie zalatuje. Poczekaj aż akcyza wejdzie to 70% wróci do własnych mieszanek

Myślisz? Tylko skąd wziąć aromaty? Capella i TPA prawie zniknęły z PL. Wyruszę chyba w któryś dzień po sklepach stacjonarnych i może coś gdzieś jeszcze znajdę. A ta mięta to Cool Mint z Inawery, to pewnie to cool tak zalatuje acetonem.

By Szym87
Pesio pisze:
Szym87 pisze:@Pesio nie zgadzam się. Od tygodnia wapuje tylko miętę z inawery i niczym nie zalatuje. Poczekaj aż akcyza wejdzie to 70% wróci do własnych mieszanek

Myślisz? Tylko skąd wziąć aromaty? Capella i TPA prawie zniknęły z PL. Wyruszę chyba w któryś dzień po sklepach stacjonarnych i może coś gdzieś jeszcze znajdę. A ta mięta to Cool Mint z Inawery, to pewnie to cool tak zalatuje acetonem.

Maiart, inawera, aromatyczny.pl albo nawet allegro
Przecież aromaty do ciast są ogólne dostępne i raczej nie podlegają akcyzie :)

By MaiArt
Szym87 pisze:Przecież aromaty do ciast są ogólne dostępne i raczej nie podlegają akcyzie :)

Nie wszystkie aromaty do ciast się nadają do innych celów, gdyż spora ich część jest oparta na oleju rzepakowym i tych absolutnie nie wolno zastosować do wapowania. Należy również unikać aromatów zawierających w swoim składzie cukier, gdyż nastąpi błyskawiczna karmelizacja i grzałki zamienią się w bryłki "węgla".
Nowy e-papieros po przerwie

Witam serdecznie wszystkich Głowie się już parę d[…]

Box na 2 x 21700 lub 2 x 18650

Witam, co polecicie na aku 2x21700 ewentualnie na […]

Nowe zasilanie

Witam, od około dwóch lat jestem posiadaczem tesla[…]

to już 8 lat...

Hej, w sumie temat pewnie do usunięcia ale naszło[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.