EPF
Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj. Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.
By poleszuk
Od niedługiego czasu posiadam smok stick p25. Przyszła pora na wymianę grzałki, ale za cholerę nie wiem jak to zrobić. Potrafię tylko odkręcić baterię i nie mam pojęcia co zrobić dalej, w sklepie odmawia mi się wymiany grzałki z powodu epidemii koronawirusa. Bardzo proszę o instrukcję dla laika jak się za to zabrać i/lub jakieś materiały video.
By poleszuk
W instrukcji wyczytałem, że należy odkręcić ustnik i to jeszcze ogarniam. Potem należy odkręcić górną nakrętkę i tubkę szklaną i tu już jestem bezradny. Uparcie usiłuję odkręcić górną nakrętkę zgodnie z regułą śruby prawoskrętnej i nijak nic z tego nie wychodzi. Atomizer uparcie stawia mi opór, nakrętka nijak nie ustępuje i boję się uszkodzić sprzęt.
By poleszuk
@pol , dziękuje Ci z całego serca. Dzięki Tobie zmieniłem sam grzałkę i aż sam jestem z siebie dumny. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
By poleszuk
pol pisze:
Gdyby nie to, że jesteś prawie 7 lat na forum, to pomyślałbym, że to tak dla jaj pytasz.

Nie, po prostu jestem totalnie zakręcony. Kiedyś miałem papierosy mildowskie, i to były kompletnie inne konstrukcje z górnymi grzałkami + parę lat nie e-paliłem. Jeszcze raz dziękuje.
By poleszuk
pol pisze:Mam nadzieję, że nie zapomniałeś o zabiegu igłoterapii suchej z nową grzałką.

Jeśli masz na myśli nasączanie grzałki na sucho nowym olejkiem to zrobiłem to dokładnie jak na filmiku,
Awatar użytkownika
By pol
1) Nie olejkiem. W EIN nie używamy olejków.
2) pisałem o zabiegu ponakłuwania igłą nowej grzałki, tak jak to pokazano na trzecim filmie.
By poleszuk
pol pisze:1) Nie olejkiem. W EIN nie używamy olejków.
2) pisałem o zabiegu ponakłuwania igłą nowej grzałki, tak jak to pokazano na trzecim filmie.

Następnym razem to zrobię, na razie się cieszę, że udało mi się zmienić grzałkę, bo bez e-peta jestem jak bez ręki.

Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie, bo wolę nie spammować kolejnymi topicami; w instrukcji do e-peta jest napisane, że ładowarka z usb do gniazdka musi liczyć sobie 340 V. Mi została stara ładowarka 240 V, używałem jej nieświadom powyższej informacji już wielokrotnie i nic złego się nie stało. Czy uważasz, że lepiej wyposażyć się w ładowarkę 340 V czy też mogę używać dotychczasowej? Szkoda mi tych kilkunastu złotych na kolejny elektryczny bajer do e-peta, ale tym bardziej szkoda mi uszkodzić sobie swoją ulubioną zabawkę w postaci e-peta.
Awatar użytkownika
By pol
1) Chętnie bym zobaczył tę instrukcję z 340V. Jeżeli tak tam wydrukowano, to jest to błąd zecerski. Ma być 240V.
2) Zapewne nie chodzi o ładowarkę tylko o adapter sieciowy 240V~ do 5V (stałego).
3) Zwróć uwagę na podana wartość prądu tego adaptera. Stary, zapewne jeszcze od jakiegoś EIN typu eGo będzie miał 420-500mA, a to trochę mało do Smok Stick P25.
4) Lepiej poszukaj jakiegoś adaptera sieciowego od telefonu komórkowego z z prądem 2A.
np

Smok Stick P25
1000 smaków świata

witam, czy ktoś może używał aromatów ze strony: […]

Powrót po latach do E

Cześć. Wiele lat nie dotykałem już epapierosa. Pa[…]

Baterie litowo-jonowe - ładowanie

Usłyszałem niedawno od sprzedawcy, że baterii lito[…]

Pytanie o przesyłki z Chin

Robił ktoś ostatnio zakupy? Jak to teraz wygląda? […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.