EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Bezik7124
Hej i witajcie, bo to mój pierwszy post tutaj.

Jestem w posiadaniu boxa Tesla Punk 85W i szukam do niego RTA.
Zamierzam nim poniewierać jak się da, szykuję mu takie atrakcje jak trzymanie go w plecaku, kieszeni, wnęka w drzwiach auta, czasem prosto czasem nie.
Moim priorytetem jest natomiast to żeby nie przeciekał, nie jestem specjalnie wybredny co do tego czy odda idealnie smak (ponarzekam kilka dni jak to polak i się przyzwyczaję ;) ).
Chciałbym też wydać nie więcej niż 150zl. Czy macie dla mnie jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
By Pesio
Kylin M wszystkie Twoje wymagania spełni, box i parownik jest cały czas suchy, nawet kiedy jest do góry kołami, smak jest wyśmienity, najlepszy jaki dotychczas uzyskałem w porównaniu do tradycyjnych parowników. Trzeba tylko wsadzić drugą sprężynkę pod docisk waty. Są na wyposażeniu. Używam max 40W ale zwykle schodzę do 30W na siatce 0.2oma, dzięki czemu 2 akusy trzymają ponad dobę. Setup jest prosty jak budowa cepa, ciężko coś zepsuć. Używane chodzą po 80-90zł nowy w edymie chyba 159zł.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By Bezik7124
Ciekawie wygląda, podoba mi się że przepływ powietrza jest reugulowany na górze (z moich doświadczeń przepływ na dole to najczęstsza przyczyna przecieków). Nigdy nie używałem siatek mesh. Nie ma problemów z ich dostępnością?
Awatar użytkownika
By Pesio
Bezik7124 pisze:Ciekawie wygląda, podoba mi się że przepływ powietrza jest reugulowany na górze (z moich doświadczeń przepływ na dole to najczęstsza przyczyna przecieków). Nigdy nie używałem siatek mesh. Nie ma problemów z ich dostępnością?

Problemu nie ma, a dodatkową zaletą mesha jest to, że siatka nie ma gdzie gromadzić nagaru i dzięki temu nie ma potrzeby jej często wymieniać, jeden specjalista na jednej siatce jechał rok, drugi po trzech miesiącach wymienił z czystej ciekawości, ale nie miało to wpływu na smak. 4 szt są w oryginalym zestawie 2szt 0.2oma i 2szt 0.15oma. Ale te z ORFR są lepsze podobno niż te z kompletu od Vandy Vape. Ja też nigdy do tej pory nie używałem mesha, wydawało mi się to skomplikowane w porównaniu do tradycyjnych grzałek, ale zamieniłem się przypadkowo na Kylina i jak widzisz jestem wniebowzięty, pierwszą watę wymieniłem po miesiącu dopiero, bo nie było żadnych oznak zużycia, poza nagarem od słodkich płynów, zaczęło gryźć w gardło, drugą wymieniłem po dwóch tygodniach i nic nie grzebię w międzyczasie, zalewam i wapcze.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
Bezik7124 pisze:szykuję mu takie atrakcje jak trzymanie go w plecaku, kieszeni, wnęka w drzwiach auta, czasem prosto czasem nie.

Pancernych atomizerów jeszcze nie wymyślono, co nie zmienia postaci, że można zadbać w ekstremalnych warunkach, aby zabezpieczyć go przed wandalizmem, transportując w jakimś pudełku.
Pudełek pod dostatkiem w każdym sklepie wielkopowierzchniowym. Np pudełko na śniadanie do szkoły :mrgreen:
By dexnoxtious
RDA są dość pancerne, a nawet jedno RTA mi przychodzi do głowy, a mianowicie VV Berserker z założonym metalowym tankiem, nie jest to praktyczne w tym wypadku, ale istnieć istnieje :D
E papierosy SMOK

Jestem od niedawna właścicielem SMOK'a, oglądam w […]

Drag S nie działa tryb automatyczny

Witam. Dzisiaj kupiłem Draga S i nie mogę wapować […]

Zakup e-papierosa - drugi wybór

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :bry S[…]

Ile wat?

Czy każdy drut wytrzyma 200w czy są jakieś konsekw[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.