EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By pol
Ziomex2073 pisze:Tzn?

Tzn prawdopodobnie to co napisałeś w pierwszym poście.
Nie wiem po co atomizerowi wymienny akumulator.
Taka opcja była by możliwa, gdy atomizer stanowił łącznie z zasilaniem jedną całość.
By Ziomex2073
Właśnie chodziło mi o to aby z zasilaniem tworzył jedną całość. Tylko nie wiem czy znajdę coś z wymiennym akumulatorem. Spełniający wymagania MTL to joytech exceed nad którym się zastanawiam oraz VOOPOO VINCI X Pod Kit. Chciałbym się zmieścić w 200zl
By wratchild
Ziomex2073 pisze:Właśnie chodziło mi o to aby z zasilaniem tworzył jedną całość. Tylko nie wiem czy znajdę coś z wymiennym akumulatorem. Spełniający wymagania MTL to joytech exceed nad którym się zastanawiam oraz VOOPOO VINCI X Pod Kit. Chciałbym się zmieścić w 200zl

Za 200 zł to kupisz 2 exceedy i jeszcze zostanie :) To bardzo wdzięczny e-papieros, za te pieniądze mistrz w swojej klasie. Polecam kupować w sklepie. W moim egzemplarzu padł przycisk po ok. miesiącu - bez problemu wymieniono mi baterię na nową, śmmiga elegancko.

Witam, sprawa wygląda tak że chce zrobić swój pier[…]

27.05.2020 [obraz_800:23al1y9s]https://www[…]

wymiana ogniwa w ego

Mam pytanko. W takiej baterii jak np. KGO Mega je[…]

Parowniki MTL na pierwszą połowę 2020 Siren […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.