EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By hetman1998
Witam, aktualnie palę ARMOUR PRO i atomizer smok spiralls. Pytanie co dalej? co byście polecili nowego budżet do 250 zł może nawet 300 zł ? Jedyna rzeczą na której mi zależy to dobre oddanie smaków?
Awatar użytkownika
By DorotaM
Temat oczyściłam z wpisów lekko odbiegających od zadanego pytania.
Jednak, by zbyt miło nie było... :wink:
hetman1998, EIN się nie pali, można chmurzyć , wapować ale nie palić.
Pol podał Ci link do Leksykonu, przejrzyj go sobie w wolnym czasie.
Przejrzyj sobie również sekcję w której umieściłeś swój post, jest tu wiele podobnych tematów, które być może pomogą Ci w ustaleniu własnych preferencji, bo co dobre dla jednego niekoniecznie musi dobrze służyć innej osobie.
Poczytaj i spróbuj sam wybrać coś co według Ciebie spełni Twoje oczekiwania a potem spytaj np ( dla upewnienia się) czy to dobry wybór. :wink:

Krótki przegląd POD-ów. Czy vape pody mają p[…]

Witam planuje zakup dwóch e papierosów dla mnie i […]

Ijust 3 pro

Witam mam taki problem, kupiłam sobie tego e papie[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.