EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kubanord
#1912402
Witam mam problem z podem [smok nord], jakiegoś dnia przestał działać, mrugnie 4 razy i zero reakcji więcej, poszedłem z tym do vapshopu, pan stamtąd powiedział mi że to wina grzałki, nawet wsadził inny kartridż do baterii od mojego poda, i wszystko działało, no to zakupiłem grzałke, dobrze umyłem kartridż w srodku jak pan kazał, wsadzilem i dalej ten sam problem, nie mam juz pomyslów, proszę o szybką pomoc
Ostatnio zmieniony 15 sty 2020, 17:36 przez Kubanord, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1912404
Ściemniać to nie nas. Przecież Smok Nord nie posiada atomizera.
By Kubanord
#1912405
a jak to inaczej nazwać?, w kazdym razie ta góra
By Kubanord
#1912407
Gabriel pisze:Ściemniać to nie nas. Przecież Smok Nord nie posiada atomizera.
kartridż, moj bład
Awatar użytkownika
By pol
#1912412
Nord is a newly-designed button-triggered pod system device. It has 1100mAh battery capacity, extremely large among pod system devices, making it a definitely powerful one! It is equipped with two exclusive coils, Nord Mesh 0.6Ω coil and Nord regular 1.4Ω coil, one is perfect to get massive vapor; the other can offer excellent MTL experience. It also has a perfect size for you to hold in hand, a newly added button to start vaping and provide information about battery life, besides, there's an e-liquid window on the pod, all of which are for your convenience! Innovation keeps changing the vaping experience!








SMOK Nord posiada kardridż o pojemności 3ml oraz różnego rodzaju grzałki odpowiadające różnemu rodzaju palaczy typu:
przystosowane do palenia „Usta płuca” tzw. MTL oraz „Bezpośrednio do płuc” tzw. DL.
Liquid wlewa się podnosząc zaślepkę z boku kardridża a same grzałki po prostu wyciąga się od dołu.
SMOK Nord ma wbudowaną baterię o pojemności 1100 mAh i działa w zakresie 10-15W.


Stety i niestety, niektórzy sprzedawcy podają:
SMOK NORD Pod atomizer


OPIS
wymienny pojemnik do Smok Nord POD
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
SMOK NORD Pod Atomizer

By cliver
#1912479
Zobacz czy pin w baterii nie jest zanieczyszczony.
By Kubanord
#1912658
cliver pisze:Zobacz czy pin w baterii nie jest zanieczyszczony.

czyscilem niejednokrotnie ;/
Awatar użytkownika
By pol
#1912660
Piny w "zbiorniku z grzałką" też czyściłeś?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.