EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By xe1223vu
#1911865
Przejrzałam istniejące tematy na forum o identycznym tytule, jednak nie satysfakcjonują mnie odpowiedzi w otwartych wątkach.

Popełniłam błąd przy zakupie pierwszego epapierosa i (na szczęście na promocji -40%) zaopatrzyłam się w nieszczęsnego Volisha Alpha. Chcę poprawić stan rzeczy poprzez zakup lepszej jakości atomizera, zastanawiając się przy tym czy można zrobić użytek z kontynuowania użytkowania baterii od tego epapierosa.

Nie udało mi się znaleźć w internecie konkretnego zakresu watów generowanego przez tę baterię, ale przypuszczam że jest to około 40-50W, proszę mnie poprawić jeżeli się mylę.

Jeżeli ma to sens i będzie działało rozważam zakup produktu dostępnego w sklepie e-dymu. Interesują mnie atomizery z możliwością wymiany gotowych grzałek lub opcjonalnie spróbowałabym z RDA - jestem bardzo początkująca w temacie i jeszcze się uczę, nie chcę też inwestować „milionów monet” (chciałabym się zmieścić w 120zł). W związku z tym rozważam następujące modele atomizerów:
- Teslacigs Resin
- Vandy Vape Kylin V2 RDA

[To co poniżej wykracza poza temat subforum atomizerów o czym wiem i z góry przepraszam, zwyczajnie wolę załatwić sytuację za jednym zamachem, niż tworzyć dwa oddzielne tematy do jednej historii.]
Jeśli zakup samego atomizera nie rokuje większej poprawy jakości vapowania rozważam zakup pierwszego moda (również ze sklepu e-dym i także do ok. 150zł), zwłaszcza że producenci atomizerów RDA zalecają uruchomienie przy konkretnej liczbie watów, co w przypadku baterii od Volisha jest niemożliwe. Pod kątem wymienionych wyżej lub podobnych atomizerów zastanawiam się nad:
- IJOY Saber 100 20700 VW MOD
-Tesla WYE 85W TC Box MOD (ewentualnie jego 200W odpowiednikiem).

Z góry dziękuję za doradzenie mi i za odpowiedzi na wysokim poziomie merytorycznym.

Pewien czas temu na jednym z forów internetowych z[…]

Wymiana grzałki w smok stick p25

Od niedługiego czasu posiadam smok stick p25. Przy[…]

Mocny Buch i co dalej?

Dzień dobry, Od 10 lat palę jedynie Mocny Buch od[…]

Problem z Taifunem GTR

hej od paru dni niepokoi mnie mój taifun gtr który[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.