EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By kio
Wiem ile tematów się tutaj przewala podobnych, więc post będzie przyśpieszony i jego forma przybiera chęć upewnienia i utwierdzeniu się w przekonaniu do odpowiedniego wyboru atomizera. Kumpel ma Pico 75W i chciałby do niego odpowiedni atomizer. Wymagania co do atomizera:

• MTL
  • Maksymalna średnica 22mm
  • Atomizer tylko na gotowe grzałki
  • Smok odpada zdecydowanie

Zrobiłem research i zastanawiam się pomiędzy Joyetech CUBIS 2 oraz Aspire Nautilus 2 mtl i sam nie wiem która opcja będzie lepsza. A może jeszcze coś innego?
By Mastertext
iStick Pico 75W z Cubis 2 jest do MTL tylko wyprzedzany przez Egrip II Light, bo trudniej w tym drugim zbić szkło atomizera. To najmniejszy zestaw MTL, który rzeczywiście nigdy nie cieknie. Grzałka 0.6 i 15W jest OK do MTL.
Awatar użytkownika
By kio
Dzięki za odpowiedź, zapytam tylko profilaktycznie - coś z górnym air flowem na wymienne grzałki zdołam jeszcze znaleźć?
Nasze tatuaże

Jestem ciekaw czy mamy tu jakiś miłośników tatuażu[…]

cześć, lokalizacja - okolice różan - w trasie do g[…]

1000 smaków świata

witam, czy ktoś może używał aromatów ze strony: […]

Powrót po latach do E

Cześć. Wiele lat nie dotykałem już epapierosa. Pa[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.