EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Mosturi
Witam serdecznie.
Vapuję od 5 lat około 4-5 ml 12mg liquidu dziennie. Nie zależy mi na dużej chmurze. Chce stopniowo schodzić z mocą docelowo do 3mg. Liquidy sporządzam sam.
Metoda palenia to DL - prosto do płuc.
Grzałki kupuje gotowe. W przyszłości chciałbym zgłębić temat kręcenia ich samemu.

Poszukuje nowego boxa z racji zużytego już eleafa. Drugi, który posiadam(mild) nie spełnia moich oczekiwań i żałuje pieniędzy wydanych na niego. Z racji tego, że posiadam atomizer melo 2 i z tego co pamiętam, nie schodziło na nim tyle liquidu jak na milpie chciałbym go dalej używać.
Po przeszukaniu forum, wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby wybranie Tesli wye 85W TC Box Mod wraz z aku VTC5 od Sony. Czy do tego boxa będzie pasować wyżej wymieniony atomizer czy lepiej dołożyć i dokupić nowy.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By pol
-> teslacigs-wye-85w-t128039.html

Nie widzę problemów technicznych aby parownik nie pasował do zasilania. Gwint ten sam.

P.S.
Już myślałem, że wpis bez wpadki.
Niestety vapuję było tylko przykrywką, nadal "metoda palenia to DL".
Przestań palić. W EIN na prawdę nic się nie pali.
Awatar użytkownika
By Gabriel
Mosturi pisze:Witam serdecznie.
Vapuję od 5 lat... posiadam atomizer melo 2 i z tego co pamiętam, nie schodziło na nim tyle liquidu...

Wapujesz 5 lat i dużo pamiętasz. :lol:
Kup jakikolwiek box, do którego pasują parowniki ( w tym Melo 2 ) z gwintem 510. O ile dobrze ja pamiętam.
By Mosturi
A tak sie pilnowalem, zeby tego bledu z „paleniem” nie popelnic a tu wpadka :)
Oczywiscie chodzilo o metode zaciagania sie :)

Vapuje 5 lat, niestety wiekszosc informacji, ktore posiadam pochodzily z wysepki. Dopiero od niedawna zaczalem zglebiac temat na forum :)
Dziekuje za informacje.
Pozdrawiam

Cześć,mam wismeca RX gen3 Od jakiegoś czasu zawyża[…]

Szukam jakiegos sticka, który nie będzie mi pożera[…]

Badanie bazy nikotynowej

Może ktoś wie, gdzie można zbadać bazę pod kątem z[…]

Home made atomizer.

Witam, chciałbym zrobić atomizer. Co sądzicie o ta[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.