EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Łukasz1986
#1911142
Wczoraj kupowalem w E-dymie aromaty Inawery i sprzedawca poinformowal mnie, ze sklep E-dym bedzie rezygnowal z tych aromatow. Dla mnie to wielka szkoda, gdyz sa moimi ulubionymi aromatami u mnie w miescie. W kazdym badz razie sprzedawca powiedzial, ze nie wie dlaczego zostana wycofane.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1911144
To będziesz kupować bezpośrednio od Inawery ( z ich strony ) i po problemie. A E dym niech otworzy kolejne 10 sklepów w których nic nie będzie. A sprzedawcy z reguły w e dymie, mało co wiedzą.
By Baryua
#1911167
Wszystko co dobre niestety powoli znika z E-d. Od dłuższego czasu nie ma już Flavor Arta, Atmos Laba itp. Nawet z TPA brakuje kilku starych klasyków. Bazy Inawery też mają zniknąć.
Zdaje się, że zostanią tam głównie Smoki, iJusty i inne gimnazjalne zadymiacze, a z płynów głównie słodziki rozpuszczone w VG/PG z dodatkiem śladowych ilości aromatu (czyli premixy)... Obym się mylił.
Awatar użytkownika
By eSCe
#1911964
Jak to dlaczego, skoro sami robią premixy i bazy to nie chcą sobie robić konkurencji. Pewnie myślą nad wprowadzeniem swoich aromatów więc zostawiają tylko to co schodzi na bieżąco.

Odnośnie gimbazy to jak dzisiaj akurat szedłem obok ismoking to tam się dopiero działo. Rzucili się na te ich słodziki jak Szczerbaci na Suchary

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
By Krzyn
#1912575
Sam zawsze brałem zwykła VPG 100ml + mieszałem 12stki, żeby otrzymać 3, a teraz widzę, że zwykłej VPG już nie ma. To chyba najlepszy odpowiednik to Power Smoke, któy jest 50/50? Nic ciekawszego tam chyba z baz nie ma na ten moment.. A nie ukrywam, że w Częstochowie ten sklep jest dla mnie najwygodniejszy.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.