EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By zipek38
#1909955
Hej !

Mój Smok ostatnio zaczął świrować i pali mi grzałki po 2 dniach użytkowania, więc chyba coś się bateria popsuła. Szkoda mi kupować kolejną za 100zł, ponieważ i tak chciałem docelowo przesiąść się na boxa. W temacie boxów jestem zielony totalnie.

Pytanie pierwsze czy jest sens kupować boxa, jeśli nie będę kręcił swoich grzałek ? Parownik TFV12 chyba jest dość dobrym, ale też męczy mnie zmiana grzałki co 2 tygodnie, bo wychodzi to dość kosztownie.

Jeśli nie ma sensu to jaki parownik byłby dobry, tak żebym był w stanie na spokojnie ogarnąć z jutubem jak wsadzić watę i nie zepsuć niczego ( do 150zł)

Box do powiedzmy około 200zł, najlepiej na dwie baterie, nie musi być wyj*bany w kosmos, bo nie znam się aż tak na tym więc nie będę nawet w stanie korzystać ze wszystkich funkcji ?

Najbardziej zależało by mi na smaku i niskich kosztach eksploatacyjnych.

Jak coś będzie nie jasne to pytajcie, zaraz odpowiem i dzięki za każdą propozycję :D
By Szym87
#1909960
Boxa wybierz wg siebie, jaki Ci się podoba. Tylko smoki omijaj z daleka.

Co do parownika weź pod uwagę kylina m. Zrobienie w nim setupu przy braku wprawy to ok 7 minut i 50 sekund. Jak dojdziesz do wprawy te 7 minut możesz odjąć. Górny ah więc na pewno nie będzie cieklo. A grzałki to będą groszowe sprawy. Paczka mesha to ok 30 zl które starcza Ci na może i pół roku

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
By zipek38
#1909967
Właśnie też czytałem ostatnio, że ten Kylin wymiata. Czyli do takich parowników wchodzą też druty typu mesh i normalne ?

A jakieś rady na co zwracać uwagę przy zakupie boxa ? Jakieś kontrole temperatury, liczba wat, co tam na prawdę jest najważniejsze przy użytkowaniu takiego sprzętu ?
Drag S nie działa tryb automatyczny

Witam. Dzisiaj kupiłem Draga S i nie mogę wapować […]

E papierosy SMOK

Jestem od niedawna właścicielem SMOK'a, oglądam w […]

Zakup e-papierosa - drugi wybór

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :bry S[…]

Ile wat?

Czy każdy drut wytrzyma 200w czy są jakieś konsekw[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.