EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Danjello
Witam, mój Evic VTC Mini już jest nieco leciwy i przydałoby się go zmienić.

Chciałbym coś kompaktowego, najlepiej na 1 akus do ~200 zł.

Znalazłem Tesle Wye lub Punk 85W, dobry wybór w tej cenie?
Awatar użytkownika
By Baryua
Tesla WYE to bardzo dobry wybór. Punk też jest dobry.
By Danjello
No właśnie chyba skuszę się na Wye za 145 zł, bardzo kusi mnie jej waga poniżej 50gram, w porównaniu do mojego VTC to jest przepaść.

Docelowo będzie używana na Zeusie X więc może być fajne połączenie
By Danjello
Nie wiem czy ten wspaniały sklep mi nie anuluje rezerwacji, bo oferty już na stronie nie mogę znaleźć a w zamówieniu się nic nie rusza więc poszukuje ewentualnej alternatywy.

Stwierdziłem że chyba ukręce sobie jakąś grzałkę pod 30W do Zeusa X i miałem w planach poszukać jakiegoś fajnego i kompaktowego zasilania na 2 baterie.

Może jest ktoś w stanie doradzić coś ciekawego?
Awatar użytkownika
By Superlux
@Danjello

Vandy Vape Swell, Hcigar Wildwolf i Wismec RX Gen3 Dual. Kolejność nieprzypadkowa.

:drinkb
Awatar użytkownika
By Baryua
@Danjello
Jw.
Do tego mody Asmodus oraz Tesla WYE 200W.
Porada Aegis mini+ zeus X

Siema. Obecnie posiadam Aegisa mini Max 80w. i zas[…]

Siemanko, mam problem, ostatnio dostałem portfel z[…]

Witam serdecznie, To mój pierwszy post na forum -[…]

Komunikat "Battery too cold"

nie chce się ładować. Gdy podpinam ładowarkę wyświ[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.