EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Kejczor
Siema, od jakiegoś czasu marzą mi się specjalizowane bandy do szkiełka jak i owijki do akusów :). Kojarzy ktoś jakąś firmę oferujące owe usługi? Z góry dzięki:D.
By Kejczor
Nie o to mi chodziło. Chciałbym jakąś firmę której mógłbym wysłać zdjęcie/rysunek czy co tam se wymyśle, a oni zrobią mi z tego owijke :)
Awatar użytkownika
By Baryua
@Kejczor widziałem kiedyś na YouTube jak w łatwy sposób zrobić koszulkę na akumulator z własnym obrazkiem - drukuje się obrazek o określonych wymiarach (normalnie, na papierze), wycina go, owija wokół akumulatora, na to nakłada bezbarwną, tradycyjną koszulkę, zgrzewa i gotowe :D Wszystkie szczegóły są na YT lub w google.
Coś na 25mm podobnego do SMPL

Witam Coś na 25mm podobnego do SMPL i w takiej ce[…]

Akcyza - Jedziemy z koksem!

Braliście udział w akcji w 2015? To zasady są Wam […]

Jest okazja działać!!! http://epapieros.edu.pl/wa[…]

Do tej pory wapowałem na zwykłym drucie kanthal A1[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.