EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Wilqu23
Jaki atomizer będzie najlepszy do Tesli punk 85W?? Zależy mi na takim na gotowe grzałki. Czy z ello euro będzie dobrze??
Awatar użytkownika
By Evendi
Będzie dobrze, każdy parownik będzie ok ale patrz na srednice.

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
By vag1sell
jaki Ci będzie pasował z gotowych vaporesso nrg 5ml. vaptio frogman cerberus. tvf12. tv8 na mnogość jest fo wyboru. kwestia wyboru
By ori1
to pod mtl więc raczej lipa do tego grzałki sub Om... ogólnie pod takie maleństwo dobrze by było wsadzić jakieś rta np zeus x lub dead rabbit
Awatar użytkownika
By Evendi
ori1 pisze:to pod mtl więc raczej lipa do tego grzałki sub Om... ogólnie pod takie maleństwo dobrze by było wsadzić jakieś rta np zeus x lub dead rabbit
Ja się może nie znam ale...co w naszym ojczystym języku chciałeś przekazać?

Parownik MTL to nie RTA czy jak?

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka

Siemka, zdecydowałem się na taki zestaw jak w opi[…]

Pasta przewodząca - jaka?

Mam pytanie do kolegów. Wielu używa past przewodzą[…]

Siatka mesh

Witajcie. Pisze w sprawie siatek mesh, jako że rac[…]

Akcyza - Jedziemy z koksem!

Braliście udział w akcji w 2015? To zasady są Wam […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.