EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By krzysiek1993
Witam, korzystam już ponad 2 lata z Joyetecha Ego Aio, po tym czasie bateria działa już znacznie słabiej, jak i przycisk - potrafi się przycinać.

Przymierzam się do zmiany, byłem niedaleko w sklepie z efajkami i po krótkiej rozmowie dotyczącej moich wymagań zaproponował mi:
Smok Trinity Alpha albo Artery Pal 2, oba w sumie mi się spodobały, na plus że Artery ma regulację powietrza, a Smok regulację mocy, zastanawiam się nad tymi dwoma.

Który wybrać, ile będzie mi trzymać bateria w tych podach, skoro tu przy Joyetechu moglem palić ponad półtorej dnia na jednym ladowaniu, a mam wersje 2500 mah.

Gościu mówił że w podach jest mniejsze zużycie prądu, stąd też i mniejsze baterie są montowane.

Proszę o jakies sensowne porady, bo odkąd około 2 lat temu kupilem Joyetecha, tak nie interesowałem się nowinkami, a te pody to dla mnie w sumie nowość. ;)

Dziękuję z góry za pomoc.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Gabriel
Kup Smok Nord. Na grzałce 1,4 oma, wapując MTL, będziesz miał naprawdę małe zużycie liquidu a i bateria wystarcza na dość długo bez ładowania.
By dwagiel
Pal 2 jest ok. Całkiem nieźle smaczny jak na poda a i grzałki bvc z nautiliusa podchodzą. Spadki mocy wraz z rozładowaniem są odczuwalne.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
By krzysiek1993
dwagiel pisze:Pal 2 jest ok. Całkiem nieźle smaczny jak na poda a i grzałki bvc z nautiliusa podchodzą. Spadki mocy wraz z rozładowaniem są odczuwalne.

Masz go może?

Jak z baterią, na ile trzyma?

A co do Smoka Norda, to słyszałem że potrafi przeciekać i że od cytrysowych liquidow pęka szkiełko, prawda to?

By dwagiel
Intensywny cytrus z każdym parownikiem sobie poradzi.
Mam tego poda. 2 zbiorniczki ciężko na 1 ładowaniu zużyć. Ale przynajmniej się błyskawicznie ładuje. Moim zdaniem Pal 2 jest lepszy w oddaniu smaku i bardziej się nadaje do mtl niż Nord.

By krzysiek1993
2 zbiorniczki ciężko na jednym zużyć, czyli ile to trzyma mniej więcej? Na dzień wystarczy?
Bo jak oglądałem kilka recenzji na YT to mówili że około 4 godzin wytrzymuje, nie ukrywam że przeraziło mnie to trochę...

By dwagiel
Gdyby to wystarczyło na 4h, byłby to jakiś cud i fenomem. Nie da się określić na ile minut, godzin czy dni wystarczy. Jedyny rozsądny sposób pokazania na ile wystarczy aku to ilość zużytego liquidu.

By krzysiek1993
A co będzie lepiej trzymać na baterii - Smok Nord czy Artery?

Czy Smok Nord ma regulację powietrza?
Bo nie mogę znaleźć takiego info w necie.

By krzysiek1993
Gosciu w lokalnym sklepie z efajkami twierdzi że Smok trinity alpha, ma regulację przepływu powietrza na grzałce - może ktoś to potwierdzić?
Bo nie mogę znalezc o tym info w necie...

By krzysiek1993
Kupiłem dziś Trinity Alpha, po dwóch godzinach gdzie podzik stal, leżał, trochę paliłem, po wyjęciu zespołu grzewczego, zauważyłem że między stykami od grzałki i baterią było ze dwie krople liquidu...

Skąd on się tam wziął, na fotce widać, w którym miejscu był liquid.
Grzałka dociśnięta do końca, wszystko wydaje się szczelne, może zbyt rzadki liquid i dlatego gdzieś tam sobie poleciało?Obrazek

By skolz5455
U mnie jest to samo, najprawdopodobniej skrapla się tam . Mam go od 3miesiecy , nie do zniszczenia sprzęt używam głównie w pracy . Polecam

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
By Dominik1812a
smok trinity alpha wyłaczył się sie bez atomizera nie chce sie właczyc co może być tego przyczyna bo ja sam nie mam pojęcia podłączyłem to do ładowarki nie świeci się nawet światełko
Pico s I kylin M

Witam was mam pytanie, czy kylin m z bubble glasse[…]

Pico s I kylin M

Witam was mam pytanie, czy kylin m z bubble glasse[…]

Problem z ładowaniem - Smoant Pasito

Hejka, posiadam Smoant Pasito. podłączyłem go do ł[…]

Szkło Pharaoh mini

Witam, wie ktoś czy pasuję jakieś szkiełko z inneg[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.