EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Lysy Tdp
#1906382
#BE_ILLUMINATI
#ILLUMINATI
#K_IlLUMINATI
#BE_WELL
#ROZMIAR_A

Witam. Dziś dzięki uprzejmości firmy Be-Well chciałbym wam przedstawić wam premixy z serii Rozmiar . Na pierwszy ogień weźmiemy rozmiar A. Także zaczynamy.

BUTELKA :Płyn dostajemy w kolorowym kartoniku i takiej samej butelce przedstawiającej mały rozmiar kobiecych piersi czyli w tym przypadku rozmiar A. Płyn dostajemy w butelce gorilla 60ml. Z miejscem na dwa shoty. Etykieta bardzo czytelna wszelkie info Zawarte na opakowaniu.

ZAPACH :Po odkreceniu butelki wydobywa nam się świeży zapach truskawki maliny i poziomki
. W oddali czujemy jeszcze zapach eukaliptusu oraz czegoś jeszcze.. Zaraz przekonamy się co to

SMAK :Pierwsze zalanie i jest slodziutko świeża truskawka rozlewa się nam po języku idealnie zmiksowana z malina oraz minimalna dawka poziomki.. Za to na wydechu już tak słodko nie jest Tu dobra robotę robi Eukaliptus wraz z anyżem. Ochladza nam ten słodki premix.

Podsumowanie :Jak to się mówi małe też potrafi być piekne i w tym przypadku zgadzam się w 100 %.. Premix bardzo dobry idealnie dobrane kompozycje smakowe. Jeśli takie będą wszystkie to już zaczyna mi się podobać ta seria.
Do testów użyłem Asgard rda oraz Sx mini g class.
Pozdrawiam LysyTdp Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.