EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Taste of the Cloud
#1906221
TM Pudding
#REVIEW
#BLUEBERRY
#PROUD
#TO
#VAPE

:)
Siemaneczko!

Jak już zapewne wiecie TM Pudding dostępne są już w Polskich sklepach ! Jakby spełniły się moje prorocze słowa, które miałem gdzieś z tyłu głowy! Nie przedłużając dzisiaj zajmiemy się custardem z jagodami!
___________________
TM Pudding - Blueberry
Custard waniliowy z jagodami
Gorilla 50/60 ml
Stosunek VG/PG : 70% VG / 30% PG
Cena rynkowa : 50 zł
_________________


Zapach
Cóż pachnie mi tu ładnym waniliowym aromatem, lecz na samym początku jest jakby jakiś akcent ciasta czy coś w ten deseń.

Smak
Na wdechu delikatnie słodko, tak naprawdę delikatnie. Tak na serio, serio przez pierwsze 3 wdechy nie czułem nic specjalnego oprócz tej delikatnej słodkości, lecz po dłuższej chwili namysłu ukazał się kunszt.

Cały ten smak nie jest jakoś przesadzony, jest stworzony idealnie w punkt, świetnie trafia w kubki smakowe odbiorcy, ale też nie powoduje nadmiernego szału. Delikatna słodkość przechodząca w nutkę wanilii z domieszką smacznych jagód ma po prostu idealne proporcje.


Zdawałoby się, że custard będzie ciężki, lecz te określenie w tym przypadku nie ma żadnego odzwierciedlenia.

Podsumowanie

Co jeszcze mógłbym dodać do mego jakże pięknego wywodu? Czy jest coś piękniejszego niż robienie czegoś idealnego? Czegoś w punkt? Moim zdaniem nie!
_________________
Ocena : bardzo dobry -
_________________
Pragnę zaznaczyć, że jest to tylko moja subiektywna opinia.
_________________


Obrazek
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.