EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1905997
Taka prośba, czy ktoś się orientuje od jakiego parownika jest ten komin; bo miałem dostać od skośnookich komin do KFL 2019 a przyszedł taki :-). Jak tak patrzę na foty różnych KFL2019 to trochę inaczej wyglądają i nie mają takich wcięć na lq po bokach.Obrazek
Awatar użytkownika
By venom_666
#1906001
Słowo kluczowe - Steam Tunners - to od baniaka 2ml z górnym zalewaniem. Stosuje się bez kapsla bezpośrednio na pierścień z szerokimi dziurami...
Wiem bo mam ;)
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1906002
venom_666 pisze:Słowo kluczowe - Steam Tunners - to od baniaka 2ml z górnym zalewaniem. Stosuje się bez kapsla bezpośrednio na pierścień z szerokimi dziurami...
Wiem bo mam ;)
Racja, dzięki :-). Ale fajnie, reklamowałem komin z kf który w sumie jest ok, bo tylko nie ma ściętych ścianek górnej części komina do kręcenia, a teraz kolejny raz zareklamuje i będę miał kolejny komin lub 4 dolce, to lubię :-)
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1906003
Jeden zbiera znaczki, drugi kominy. :lol:
Awatar użytkownika
By venom_666
#1906004
Może sie trafi baniak jakiś reklamować i doślą od Dłarfa, potem górny pierścień i ukula przez rok tuningowy baniak ;)
Awatar użytkownika
By kabacina
#1906157
Chciałoby się rzec - prawdziwy kominiarz

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1906179
kabacina pisze:Chciałoby się rzec - prawdziwy kominiarz

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Kabaciana złap się za guzik na szczęście :D ;
(yyy hello kiedyś był taki przesąd że jak idzie kominarz to trzeba się złapać za guzik) u ha ha, ale żem się uśmiał z mojego żartu, boki zrywać
Awatar użytkownika
By kabacina
#1906230
Dalej jest taki przesąd! Mam tylko nadzieję że jesteś legit kominiarz, a nie żaden podrabianiec

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By mattoid1973
#1906244
Pewnie, że legit, tyle tylko, że on może być z tych kominiarzy, co zamiast cylindra noszą kewlarowe hełmy i mają na plecach napis Policja
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.