EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Evilencjusz
Tak jak w temacie, zaczynajac od zera to warto wspomniec ze nie jestem jakims weteranem palenia epapierosow. Siedze w tym dopeiro od ok roku, a jedyne co mi wpadło w ręce to ego aio(na kompletny start z checia sprawdzenia z czym to sie je) oraz na dzien dzisiejszy Volish alpha(ze spadku od znajomego) ale, ale...
Przychodze na to forum poniewaz mam dosyc spore klopoty z moim vapem i zdecydowałem sie na zakup czegoś swiezego, dostawałem sporo porpozycji co moglbym kupic ale niestety wiekszosc z nich to byly roznego rodzaju smoki i ijusty wiec... wiecie jaka jest sytuacja, jedyne co mnie na prawde skusiło w ostatnich dniach to model Joyetech Exceed D19 ale slyszałem ze jest tylko dla tych co przechodzą z analogów na elektryki i ma inny model palenia czy coś takeigo, niezaglebialem sie zabardzo.
Jedyne na czym mi zależy to dobrze oddany smak, "chmury" są na ostatnim miejscu, coś co mi sie nie rozpadnie i da rade nosic w kieszeni/torbie

Tak jak w temacie szukam czegos do 150zl i po paru dniach ogledzin internetu nic konkretnego nie znalazlem, mam nadzieje ze mnie wspomozecie <3
zeus X dual - wycieki

witam proszę o pomoc, jeśli ktoś wie co może być […]

Fanklop usera Pucha

Co tu dużo pisać ...legenda chodząca epe Oddaje […]

Poszukuję elektronika fachowca który wymieni mi mi[…]

Zestaw startowy JUUL

Zastanawiam się nad zakupem e-papierosa JUUL, szuk[…]