EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1905948
Timi pisze:
Nałóg Totalny pisze:@joloass doskonała odpowiedź i jaka empatia *GOOD*

To prawda, tylko nie w tym, konkretnym przypadku.
Skąd więc takie niepokojące objawy u nieszczęśnika?
Możliwe odpowiedzi są dwie.
1. ..............................................................
2. Ma problemy natury psychologiczno-psychicznej...

Timi, moje króciutkie zdanie wyrażające podziw dla bezbłędnej riposty @joloass to była ironia ;) Uważam, że świetnie dobrał słowa, napisał dokładnie taką odpowiedź na jaką pytający zasługiwał i jakiej prawdopodobnie oczekiwał. A że to była ironia, no cóż, może nie każdy wyłapał :lol:
Chociaż, jak się zastanowić, to hipochondria jest jednostką chorobową i już się nie naśmiewam :?
Za stroną medonet.pl: "...Hipochondrycy dokładnie wsłuchują się w swój organizm. Zbyt dokładnie. To powoduje, że wiele sygnałów z ciała, które dla innych są czymś normalnym, urasta do rangi problemu, staje się sygnałem choroby. I nawet chwilowe przyspieszenie pracy serca, spowodowane wysiłkiem lub stresem, może się okazać na to dowodem....".
By joloass
#1905962
Noo tak ... ironia w przeciwienstwie do sarkazmu bedacego jej pochodna, moze byc zyczliwa :twisted:

Poza tym nie warto diagnozowac czyjegos caloksztaltu psychicznego na podstawie pojedynczego zdarzenia o charakterze lekko histerycznym, w ktorym sam zainteresowany nie pozbawiony do konca zdolnosci racjonalnego myslenia zadaje pytanie typu; Powiedzcie proszę, czy jest jakieś realne zagrożenie, czy po prostu naczytałem się za dużo i sobie wmawiam?

Kazdemu sie zdarza miec nieproporcjonalne obawy w stosunku do napotkanego zrodla niebezpieczenstwa ... a co dopiero mowic o sytuacji, w ktorej po jego rzekomej eliminacji zdobywa sie dodatkowe, negatywne w odbiorze poszkodowanego informacje: ... jeszcze doczytałem, że zrobiłem błąd, że umyłem to z mydłem, bo to przyśpiesza jej działanie ... - nikotyny :D

Nie jedna osoba moglaby sie zalamac i oczekiwac bezczynnie rychlego zejscia. A tu prosze, pomimo wyrazanej ogolnej dezorientacji post wyslany w srodku nocy na wlasciwe forum z prosba o pomoc, opatrzona dodatkowo silnym postanowieniem poprawy ; ... jeśli przeżyję, na zawsze kończę z tym paskudztwem ! *SMOKEKING*
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, 19:17 przez joloass, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1905976
Myślę że dobrze by było na koniec wystosować do użytkownika Doedoro788 komunikat żeby się nie przejmował żartami, bo to tylko żarty, sarkazmami czy ironią. Ja osobiście przepraszam jeśli jakoś uraziłem. Wczytał się w kilka bardzo udanych postów z których może wynieść coś pożytecznego i pytał dalej jeśli potrzebuje pomocy.
Awatar użytkownika
By venom_666
#1905977
no przeciez chwile po napisaniu posta zniknął i się więcej nie pojawił...
Może nawet nie zajrzy bo już na grupie FB dostał pincet odpowiedzi...
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1905978
venom_666 pisze:no przeciez chwile po napisaniu posta zniknął i się więcej nie pojawił...
Może nawet nie zajrzy bo już na grupie FB dostał pincet odpowiedzi...
No to zaj..., a jak się zabije albo coś, ja nie chce mieć jego krwi na rękach. Doedoro788 wracaj tu do jasnej ciasnej! :D
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, 19:24 przez Nikotynos, łącznie zmieniany 1 raz.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.