EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1905334
kamil255 pisze:Myślałem nad Sony VTC6. To dobry wybór?

Dobry.
Możesz kupić również:
Samsung 30Q
LG HG 2
Awatar użytkownika
By bulit73
#1905337
Dałem ci alternatywę. Wszystkie są dobre.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1905352
@kamil255

Sklep Batimex > Murata VTC5 lub 6....i wszystko jasne. Akumulatory kupuj w specjalistycznych sklepach takich jak np Batimex czy BTO a nie w Vape Shopach. Przynajmniej wiesz że każda z tych baterii została profesjonalnie sprawdzona i nie jest podróbą . W BTO masz Sony które zakupili jeszcze 3 - 4 lata temu tuż przed zakończeniem ich produkcji przez tego potentata. Później dział akumulatorów przejęła firma Murata ( przyzwyczajaj się do tej nazwy ) i tak są brandowane akusy z Batimexu. W dodatku są tańsze niż w BTO i w Vape Shopach a wysyłka jest relatywnie tania. Przy Twoich 70 - 75 W Murata może wytrzymać trochę więcej ale istotnie przedstawione powyżej przez kolegów Lg Hg2 i Samsung 30Q to też świetny wybór.



:drinkb
By Krasnal45
#1905368
Amerhan/Edym raczej nie pozwoli sobie na handel podróbkami, ale zakupy w BTO czy w Batimexie będą pewniejsze i tańsze. Na rynku krąży sporo podróbek niskiej jakości, a najchętniej podrabiane są właśnie akumulatory Sony.
By mattoid1973
#1905543
Krasnal45 pisze:Amerhan/Edym raczej nie pozwoli sobie na handel podróbkami


Przypomnij Sobie sprawę sprzed paru lat, dotyczącą handlu AW 18350 IMR, czy jak tam się te czerwone zwały. Jak e-dyma ludzie na forum przycisnęli, to później już w opisie sklepowym grzecznie było, że to "klon" AW.
Także ten... Nie założyłbym się
By Krasnal45
#1905545
@mattoid1973
No właśnie nie do końca pamiętam jak to było, pamiętam tylko, że były sporo tańsze i na stronie widniały oficjalnie jako klony AW.
Awatar użytkownika
By venom_666
#1905546
tak krasnoludzie, ale to pojawiło sie po przyduszeniu Edka do ściany... przedtem wisiały jako oryginały
By Krasnal45
#1905548
Możliwe. Ja w tamtym czasie praktycznie Edkiem mało się interesowałem, a sprzęta poza Vamo miałem tylko rurki rodzimej produkcji na 18500. Wiem że w e-dymie tylko raz kupiłem te podróbki AW 18500 i sprawowały się całkiem znośnie.
Awatar użytkownika
By venom_666
#1905549
co by nie mówił to w Batimexie taniej ;) u pana Chena jeśli wiesz od którego wziąć też...
Awatar użytkownika
By Superlux
#1905554
mattoid1973 pisze:
Krasnal45 pisze:Amerhan/Edym raczej nie pozwoli sobie na handel podróbkami


Przypomnij Sobie sprawę sprzed paru lat, dotyczącą handlu AW 18350 IMR, czy jak tam się te czerwone zwały. Jak e-dyma ludzie na forum przycisnęli, to później już w opisie sklepowym grzecznie było, że to "klon" AW.
Także ten... Nie założyłbym się


Fakt, pamiętam jak dziś, tak samo jak aferę z King e-Cigar kiedy wyszło na jaw że liquidy rozlewają wiadrami w fatalnych pod względem sanitarnym warunkach. Z resztą zobacz jaka zniżka u Edka na małe AWT kiedy okazało się że średnio raz na kilka miesięcy zmieniają ogniwo...ale wydajność 10A pozostaje wciąż taka sama ( podczas gdy takie parametry posiada tylko jedna, jedyna batka wykorzystywana przez KeepPower, Vapcell i kiedyś przez Aspire ). Z większością rewrapów jest podobnie. Działo się...i nadal się dzieje :lol: .


:drinkb

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.