EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Lysy Tdp
#1905312
#ANTYPROTEAM
#GOBEARS
#FRUX
#BLACKCURRANT


Dzień dobry wieczór . Dziś dzięki uprzejmości firmy GoBears przedstawię wam ostatni już premix z serii Frux, a będzie to czarna porzeczka.

BUTELKA :Premix dostajemy w standardowej gorilli 60ml o gęstości 70VG/30PG. W środku mamy 50ml płynu i miejsce na jednego shota. Etykietka prosta a zarazem bardzo czytelna. Wszelkie informacje na temat płynu zawarte na opakowaniu.

ZAPACH:Odrazu po odkręceniu butelki zapach czarnej porzeczki roznosi się po pomieszczeniu bardzo intensywnie . Zobaczymy jak to będzie wyglądać na grzałce.

SMAK :Po kilku buchach na moim języku znajduje się czarna porzeczka słodka lecz nie przesadnie, bardzo intensywna, a co najważniejsze smakuje naturalnie. W tle pojawia się delikatna koolada, ilość jak dla mnie idealna.

PODSUMOWANIE :Cała seria tych płynów to pojedyncze smaki, ale te pojedyncze smaki zrobiły swoją robotę. W każdym z nich smak jest naturalny bez żadnej zbędnej chemii. Z delikatną mieszanka kolady. I pomimo że lato się już nam kończy ja pewnie wrócę jeszcze do tej serii.
W testach pomógł mi asgard 30 mm, oraz Sx mini g class
Pozdrawiam LysyTdp

Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
By Eggz
#1905844
Trochę za pozytywna opinia, może przydałoby się jakieś porównanie do innych primexów, czy skala

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.