EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By wertjacek
post1905240.html#p1905240

Sry,kolega @venom_666 pisał o wymiarach komory.Mea culpa.

Edit
W sumie tak teraz myślę że jednak tak dużo sie nie pomyliłem.Podstawa to podstawa,a komora jest tu kluczowa,więc można potraktować że bazy MTL i DL są takie same lub zbliżone wymiarami.
Awatar użytkownika
By STRUNA
wertjacek pisze:

Podchodzić podchodzi,ale być może narażę się teraz drwalom,smak wcale nie jest tak rewelacyjny.Jest Ok,ale po 2 baniakach nie padłem z wrażenia.Może to kwestia tego że to DL,na Kelpie RTA przy tym samym setupie i lq,smaczy wyrażniej.

Nie mam DL i nie będę miał. Zawsze byłem smakowcem i powiem tak, zbiegiem lat uwielbiałem TGT na meshu, hussara i na wacie i jeszcze bardziej na meshu. Teraz mam V2 i bije poprzedników względem smaku.
By wertjacek
Podzielę się spostrzeżeniem na DL.Imbusowe śrubki u dolnej podstawy zwężają się nieznacznie ku środkowi.Ja znalazłem stare śrubki pasujące w średnicy idealnie do stópek Dvarwa,ale z płaskimi spodami łebka od śrubki.Montowanie drutu naprawdę idzie łatwiej.kto ma problemy z montażem grzałek,niech rozejrzy sie za innymi śrubkami z płaskimi spodami łebków.
Awatar użytkownika
By macieq03
Przeglądałem temat, ale nie znalazłem odpowiedzi. Czym różni się wersja 1 od 2 (MTL) ?
Oprócz otworów doprowadzających liquid.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
@macieq03
joloass pisze:Nie wszystkie otwory sa takie same :mrgreen:

Obrazek

Edit.
Nie zauważyłem, że to już znalazłeś.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2019, 20:22 przez SuwMar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By venom_666
Tylko dripkiem czasem oprócz dziurek, ale to zależy od klona
Awatar użytkownika
By macieq03
Dzięki. Czyli rozwiercając, a właściwie poszerzając dremelkiem otwory można z 1 zrobić 2.

Awatar użytkownika
By venom_666
Jest tu jeden co i w wersji 2 rozwiercił ;)
Tak więc może rozwiercać wg. uznania, nawet na V1,5 ;)
Awatar użytkownika
By macieq03
Nie widzę potrzeby, pytałem bardziej z ciekawości, bo nie mogłem znaleźć różnic.

By joloass
W mojej wersji V1 najwiekszy reduktor ma 2mm, podczas gdy podobno (tak wywnioskowalem z poprzednich postow) w V2 ma on 2,5 mmm ...
By wertjacek
wertjacek pisze:Podchodzić podchodzi,ale być może narażę się teraz drwalom,smak wcale nie jest tak rewelacyjny.Jest Ok,ale po 2 baniakach nie padłem z wrażenia.Może to kwestia tego że to DL,na Kelpie RTA przy tym samym setupie i lq,smaczy wyrażniej.

Godzinę po tym otworzyły mi się stare rany a ropiejące wrzody na języku nie pozwoliły mi tego odszczekać.Przepraszam cię Dvarw! zbłądziłem.
Po kilkunastu baniaczkach,zmianie smaku na bardziej wyrazisty smaczy superaśnie,jak pisali gdzieś wyżej koledzy,grzałkę i watę można obsadzić byle jak a dvarw działa jak należy.Po zmianie śrubek obsadzanie grzałki łatwizna.Bez dwóch zdań wybieram sie na wycieczkę po drugą sztukę.
PROBLEM Z H PRIV 220

Cześć, pisze w sprawie takiej ,iż nie używałem od […]

jakidym.pl

Witam Czy ktoś w ostatnim czasie zamawiał ze skle[…]

Witam wszystkich serdecznie! Zakupiłem niedawno C[…]

Problem z stick p25

Witam mam pewien problem z swoim stickiem. Chodzi […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.