EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Taste of the Cloud
#1904325
TM Pudding
#REVIEW
#LEMON
#PROUD
#TO
#VAPE


Siemaneczko!

Dzisiaj zajmiemy się smakiem z nowej serii płynów od TM . Sama firma słynie z pysznych custardów, które niestety omijają polski rynek, lecz to może czas aby w końcu się na nim pojawiły? Te pytanie pozostawiam Wam, a ja zabieram się za Lemon'a!
_________________
TM Pudding - Lemon
Custard waniliowy z dodatkiem cytryny
Gorilla 50/60 ml
Stosunek VG/PG : 70% VG / 30% PG
Cena rynkowa : 64 zł
_________________


Zapach
Bardzo ładny waniliowy zapach z odrobiną cytryny

Smak
No to zaczynamy zabawę!

Custard waniliowy, więc rzekłoby się że będzie to mega ciężki i mulący płyn. Jak jest naprawdę? Już do tego przechodzimy!

Na wdechu wyczuwam coś waniliowego, jak krem do ciast z odrobina cytryny czy coś podobnie, lecz nie jest to takie typowe i zasłodzone. Tutaj mam wrażenie, że ten cukier został trochę ograniczony przez producenta. Tak naprawdę cały kunszt waniliowy dzieję się później , rozchodzi się po całym podniebieniu pozostawiając naprawdę bardzo przyjemny posmak delikatnej i stonowanej wanilii.

Zapytacie pewnie co z tą cytryna, specjalnie zostawiłem ja na koniec bo mam do niej mieszane uczucia. Jest wyczuwalna na wdechu, lecz jest bardzo minimalistyczna. A później cala akcja rozgrywa się wokół wanilii aż do momentu wypuszczania dymu. Tutaj mam wrażenie, że ukazuje się w formie skórki cytrynowej, lecz nadal bardziej jako skromny dodatek.

Podsumowanie
Wiele osób twierdzi, że custard jest ciężki, mdlący i jeszcze milion innych stwierdzeń. Tutaj jest trochę inaczej, wapuje go przez cały dzień i nie czuje jakiegokolwiek zmęczenia nim. Lecz patrząc całkowicie obiektywnie muszę stwierdzić, że cytryna mogłaby być nieco bardziej zauważalna. Pomijając ten fakt, jak dla mnie reszta jest wręcz idealna.
_________________
Ocena : dobry ++
_________________

Obrazek
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.