EPF
http://maiart.pl/
Awatar użytkownika
By bulit73
#1904109
Jak Karamba, to musi być też Don Pedro *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1904111
Karamba i Don Pedro supcio :D hehe to może Rumcajs, Cypisek, Janosik, Tusk, Kwachu :D (z Tuskiem i Kwachem żartowałem oczywiście). LGTB fajna krótka nazwa, PIS :D
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2019, 22:59 przez Nikotynos, łącznie zmieniany 1 raz.
By MaiArt
#1904112
PucH2 pisze:Tani skręt
Tęczowy Tytoń
Czarna Amfora
Bezczelny Tytek
Worek nawozu
Wypaśna popielnica

Takie cuda to tylko u "pinka" :D
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1904113
MaiArt pisze:
PucH2 pisze:Tani skręt
Tęczowy Tytoń
Czarna Amfora
Bezczelny Tytek
Worek nawozu
Wypaśna popielnica

Takie cuda to tylko u "pinka" :D
brakuje jeszcze:
stary kiep (albo po amerykańsku old kiep) :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904115
MaiArt pisze:Takie cuda to tylko u "pinka" :D

W portfolio warto mieć coś czym zaskoczy się konkurencje i zbałamuci klienta :lol:. Jak ma być klasycznie to:
Burton, Route .
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2019, 23:51 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
By MaiArt
#1904116
PucH2 pisze:
MaiArt pisze:Takie cuda to tylko u "pinka" :D

W portfolio warto mieć coś czym zaskoczy się konkurencje i zbałamuci klienta :lol:

"Miszczostfa" w tej dziedzinie nie osiągniemy, więc jednak odpuszczę sobie to poletko :D
By joloass
#1904117
Skoro jest juz w duecie:
Cool + Crazy
Angel's Touch + Devil's Breath
Bosman + Old Capitan
to moze dorzucic do:
Stary Toby + Brown Radagast 8)
By MaiArt
#1904119
PucH2 pisze:
MaiArt pisze:(...) Jak ma być klasycznie to:
Burton, Route .

O to, to... Myślę, że coś w klimacie "Route 66" by doskonale pasowało do tej mikstury :) Wolność... Wiatr we włosach...
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1904120
MaiArt pisze:
PucH2 pisze:
MaiArt pisze:(...) Jak ma być klasycznie to:
Burton, Route .

O to, to... Myślę, że coś w klimacie "Route 66" by doskonale pasowało do tej mikstury :) Wolność... Wiatr we włosach...


wolność i wiatr we włosach, łatwizna - Divorced Cyclist - czyli rozwiedziony rowerzysta :D (dobra już nie żartuje )
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1904137
MaiArt pisze:
PucH2 pisze:
MaiArt pisze:(...) Jak ma być klasycznie to:
Burton, Route .

O to, to... Myślę, że coś w klimacie "Route 66" by doskonale pasowało do tej mikstury :) Wolność... Wiatr we włosach...

Jeśli te klimaty to proponuję Truck
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1904144
Fantasy - nawiązując do Cool, Sexy

Mysterious Smoke
By Maskota
#1904167
MaiArt pisze:Jak widzę "Art Tobacco" chyba wysuwa się na prowadzenie :)
Lepiej Tobacco Art, brzmi bardziej płynnie...

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1904171
Bardzo proszę!
Nie róbcie z 10 ml LQ National Gallery of Art lub jej podobnych.
Następny etap to tabliczka "Pałac Buckingham" na letnim domku.
:palm2
Awatar użytkownika
By jedrula
#1904178
Grząbielówka . Wiecie co to grząbiel ? No właśnie . :wink: :wink: :wink: Nawet wójcio Google nie wie . Wiem tylko ja i Kuba *BOR* Pasuje idealnie
By MaiArt
#1904183
W prostocie siła... Po przeczytaniu całego wątku, coraz bardziej zaczyna mi się podobać wersja najbardziej oczywista i jednoznaczna - Tobacco :) Bardzo poważnie zastanawiamy się również nad wersją "Mai tobacco" :)

Decyzja zapadnie jeszcze dziś, gdyż nie chcemy dłużej wstrzymywać wprowadzenia tego produktu na półki MaiArt.pl :)
Awatar użytkownika
By Timi
#1904198
MaiArt pisze: zaczyna mi się podobać wersja najbardziej oczywista i jednoznaczna - Tobacco :) Bardzo poważnie zastanawiamy się również nad wersją "Mai tobacco" :)

Obie bardzo fajne ze wskazaniem na Mai tobacco.
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1904220
Timi pisze:
MaiArt pisze: zaczyna mi się podobać wersja najbardziej oczywista i jednoznaczna - Tobacco :) Bardzo poważnie zastanawiamy się również nad wersją "Mai tobacco" :)

Obie bardzo fajne ze wskazaniem na Mai tobacco.
fajne mai tobacco, ale sama nazwa tobacco tak sobie myślę już mniej pasuje bo dotyczyła by strikte tytoniowego smaku bez dodatkowych nut, a tu jest ich kilka, więc lepiej z przedrostkiem mai; w sensie jeżeli jest tam też karmel i kawa to nie może być samo tobacco, bo będzie trochę mylące dla kupującego że kupuje czystą tytoniówkę (no chyba że opis smaku sobie przeczyta): jeśli to ma być sztandarowy produkt to przedrostek "mai" lub "art" wskazany :-)
Awatar użytkownika
By gemino
#1904222
Mnie osobiście podoba się zlepek TabacArt, taką propozycję ktoś podał na FB

Wysłane z fona
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2019, 12:50 przez gemino, łącznie zmieniany 1 raz.
By Baryua
#1904223
To może:
MaiBacco / MaiBacc - nawiązanie do "Tobacco", ale z autorskimi, dodatkowymi nutami, brzmi podobnie jak Maybach, więc jest w nim pierwiastek luksusu, no i tank po rosyjsku to bak :lol:
By MaiArt
#1904231
"Mai tobacco" jest już na półkach MaiArt.pl *SMOKEKING*

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę :D Dla wszystkich Forumowiczów 10% kod rabatowy na wszystkie zakupy w sklepie internetowym MaiArt.pl:

MAIART


ważny do końca września :D
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1904237
Cinmar pisze:Jestem za Don Pedro

Możesz już teraz być i przeciw. :lol:
By MaiArt
#1904243
Hmmm... Właściwie, to mamy jeszcze jedną nową tytoniówkę bez nazwy :) Więc może nie zamykajmy jednak tematu???

Nowa tytoniówka jest tytoniem fajkowym z żywicznymi nutami wiśni. Całość kompozycji domykają subtelne nuty czekoladowo-karmelowe.

Co Wy na to?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904245
To może jutro?
By Baryua
#1904256
Skoro szery to:
Szeryf / Stary Szeryf
Sheriff / Old Sheriff
Cheri Lady
Cherry Pipe
:D
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1904264
Nikotynos pisze:no jeszcze kilka nowych smaków w tym wątku i uzbiera się 100% rabatu haha :-p

:lol:
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1904268
MaiArt pisze:Hmmm... Właściwie, to mamy jeszcze jedną nową tytoniówkę bez nazwy :) Więc może nie zamykajmy jednak tematu???

Nowa tytoniówka jest tytoniem fajkowym z żywicznymi nutami wiśni. Całość kompozycji domykają subtelne nuty czekoladowo-karmelowe.

Co Wy na to?

Wrzucisz do sklepu jak tylko będzie nazwa? Czy ta nowa kompozycja jest mocno słodka?

A żeby nie było offtopu, moja propozycja nazwy: Cherry Note :wink:
By MaiArt
#1904269
Ostatnie dwie kompozycje ("Mai tobacco" oraz chwilowo "No name") są zdecydowanie bardziej wytrawne aniżeli nasze wcześniejsze produkty. Proszę jednak pamiętać, iż są to układy dwufazowe i zawsze pojawiają się składowe słodkie połączone z wytrawnymi. Nuty wytrawne są jednak zestawione jako posmakowe i ogólne odczucie jest jednak zdecydowanie wytrawne.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1904271
MaiArt pisze:Nuty wytrawne są jednak zestawione jako posmakowe i ogólne odczucie jest jednak zdecydowanie wytrawne.

Brawo WY :beer:
PS: Dziękuję za szybką odpowiedź, właśnie robię koszyk, wstrzymam się do czasu pojawienia się "no Name" :)
By MaiArt
#1904272
Od razu uprzedzam, że jest to aromat bardzo skoncentrowany i dodajemy go ok 2-3%. Zastosowanie większych stężeń będzie skutkować otrzymaniem syropu na kaszel :D Ten aromat wyjątkowo nie lubi przedawkowania :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904279
Big Faja
Mai tytex
Tytex wędzarniczy
Tytoniowy korzeń
Awatar użytkownika
By Pesio
#1904280
Ja bym wybrał Big Faja. Sponiewierało mnie to ze śmiechu.
Podobnie jak ten napój gazowany Dick Black

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.