EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Grabski
#1903739
Witam , problem dotyczy parownika ello duro od eleaf . Wyskoczył on wczoraj wieczorem po dokładnym umyciu parownika pod bieżącą wodą . Dokładnie został wytarty i pozostawiony dodatkowo na całą noc do wyschnięcia . Po podłączeniu wyskakuje jak w temacie CHECK ATOMIZER . Parę razy się tak zdarzało , ale po wytarciu styków wszystko wracało do normy. Zrobiłem to samo , a nawet rozebrałem wszystko powycierałem jeszcze raz i skręciłem znowu - nie pomogło . Zacząłem szukać informacji co może być przyczyną , podstawowe powody itp . Trafiłem na fajny filmik ,który pokazuje jak to wszystko powinno działać i co za co odpowiada. Sprawdziłem po kolei każdy element i prawdopodobnie znalazłem przyczynę .

Po wkręceniu grzałki element nr 1 (zdj.) nie dotyka elementu nr 2 (zdj.) co automatycznie nie wysuwa elementu nr 3 (zdj.) Przez co box nie widzi parownika . Sam mechanizm elementu nr 1(zdj.) działa poprawnie , jak go dociskam patyczkiem do uszu to się wysuwa element nr 4 (zdj.) Jaki może być powód tego , że nagle przestało to stykać ? Myślałem że to wina nowej grzałki , że jakiś bubel wyszedł z taśmy ale wkręciłem , stare grzałki , które były używane na tym parowniku i to samo ...

Nie wiem co mogę jeszcze zrobić ,
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam .ObrazekObrazekObrazekObrazek


@edit
Rozwiązanie problemu :

Poluzowanie elementu nr 2 i wyciągnięcie go troszkę z grzałkę w stronę elementu nr 1


Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Grabski
Ostatnio zmieniony 29 sie 2019, 10:27 przez Grabski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1903845
Grabski pisze:Problem rozwiązany , do zamknięcia

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Grabski

W dobrym tonie byłoby napisać jak rozwiązałeś problem, może komuś się przyda.
By Grabski
#1903847
SuwMar pisze:
Grabski pisze:Problem rozwiązany , do zamknięcia

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Grabski

W dobrym tonie byłoby napisać jak rozwiązałeś problem, może komuś się przyda.
Proszę bardzo .

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Grabski
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.