EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Shanet
#1903191
Witam
Mam problem ze swoim pierwszym papierosem. Odrzucając normalne fajki zakupiłam smoka Prince v12. Kompletnie nie jestem w temacie co do efajek dlatego proszę was o pomoc. Od początku mam z nim problemy. Najpierw ciągle lejący się liquid i po zmianie wszystkich uszczelek na nowe problem ustąpił na jakiś czas. Od wczoraj znów zaczęlo się to samo, liquid cieknie przez airflow jak głupi w dodatku jest brązowy (nie wiem czy to normalne bo przy pierwszym problemie nie zwróciłam uwagi na kolor choć wydaje mi się że brązowy nie był). Już wszystko usyfiłam przez ten liquid. Cieknie co jakiś czas i ulatnia się go dość sporo. Szczególnie jest to odczuwalne kiedy już chwilę go palę, wtedy leci jak strumień.
Nie wiem czy grzałka ma z tym coś wspólnego ale w sklepie doradzili mi grzałki mesh max z którymi też na początku miałam problem. Poradzicie mi gdzie leży problem z tym efajkiem?
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1903247
Przed zakupem swojego pierwszego E czytałem forum 3 miesiące, dopiero z wiedzą kupiłem i nie żałowałem.
Teraz jest moda na gotowca, czyli pytanie co warto za daną kwotę.
Rx200 czy Hugo Vapor Rader

Siema przymierzam sie do pierwszego kupna i mam do[…]

Recenzja Rev Phantom 220W

Dziś chciałbym napisać wam parę słów o nowości ze […]

Puchnaca bawelna

Czesc Posiadam bawelne Cotton Bacon version 2.0 or[…]

Uwaga!!! Zmiana sposobu odbierania przesyłek wysył[…]